ריצ’רד ברנסון: “אם המלחמה בסמים היתה עסק, היינו סוגרים אותה מזמן”

המיליארדר הבריטי הידוע בתמיכתו בלגליזציה, פירסם מאמר קצר ובו הוא קורא לראש ממשלת בריטניה להפסיק את המלחמה בסמים.

ריצ’רד ברנסון, המיליארדר הבריטי החובב את אור הזרקורים ונוטה להתנהגות בלתי-שגרתית, הן בהתנהלותו האישית והן בדרכו העסקית, הוא תומך ותיק בלגליזציה של מריחואנה והפסקת המלחמה בסמים.

ברנסון, הבעלים של רשת המותגים “Virgin” החולשת על עסקים בתחום התעופה, התחבורה, התקשורת, המוזיקה, המזון והמשקאות ועוד, פירסם פוסט באתר החברה ובו קרא לדייוויד קמרון, ראש ממשלת בריטניה, לפעול להפסקת המלחמה בסמים.

ריצ'רד ברנסון
ריצ’רד ברנסון

“ממשלת בריטניה מבזבזת למעלה מ-4 מיליארד דולר בכל שנה בכדי לממן את מדיניות הסמים הנוכחית,” כתב ברנסון. “היום, בעקבות דוחות רבים שפורסמו, אנחנו כבר יודעים שהמלחמה בסמים לא עובדת. תארו לעצמכם שהיינו משקיעים את הכסף הזה בגמילה ומניעה במקום ברדיפה וכליאה.”

“המדיניות הנוכחית מבוססת על חוקי משנת 1971,” המשיך. “אנו דורשים בזאת מממשלת בריטניה לשלוח נציגים לפורטוגל ולארה”ב בכדי לבחון אלטרנטיבות להתמודדות עם הנושא.”

“אם המלחמה בסמים היתה עסק, היינו סוגרים אותה מזמן,” סיכם.

בנו של ברנסון, סם, הפיק לאחרונה את הסרט הדוקומנטרי “שוברים את הטאבו” בהשתתפות אביו ריצ’רד ומפורסמים נוספים ביניהם נשיאי ארה”ב לשעבר ביל קלינטון וג’ימי קרטר. ירון לונדון התייחס בשבוע שעבר לסרט החדש. לצפייה לחצו כאן.

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר