ריהאנה והג’וינטים – סיפור אהבה

ריהאנה, אחת מזמרות הפופ המצליחות בעולם, לא מתביישת בחיבתה לקנאביס. במהלך ביקור באמסטרדם העלתה הזמרת תמונות עם ג’וינטים ענקיים לחשבון האינסטגרם שלה.

בניגוד למפורסמים הישראלים שעדיין שוהים עמוק בארון הירוק, בארה”ב הדברים נראים אחרת. מפורסמים רבים – כולל נשיאים ופוליטיקאים – הצהירו בגלוי כי טעמו את טעמה המתוק של המריחואנה וחלקם אף מעודד לגליזציה בפועל.

ריהאנה, אחת מזמרות הפופ המצליחות בעולם, הצטרפה זה מכבר לקבוצת הסלבס שמזוהה במיוחד עם המריחואנה ונוהגת לקרוא ללגליזציה מעל לכל במה אפשרית.

כבר בשנת 2010 עוררה ריהאנה מהומה כשבמהלך שהותה בבית מלון בברבדוס גרמה לאזעקת העשן להידלק לאחר שמילאה את חדרה בעשן מריחואנה. היא גורשה מבית המלון וסירבה להגיב לידיעה.

כעבור שנתיים, בחודש ינואר 2012, נתפסה ריהאנה לראשונה בעדשות המצלמה של הפפרצי כשעישנה בלאנט (ג’וינט מגולגל בסיגר) במהלך חופשה בהוואי. ריהאנה לא התבלבלה ובתגובה אמרה: “אני אוהבת את הדברים הטובים בחיים…”

ריהאנה מעשנת ג'וינט בברבדוס
ריהאנה מעשנת ג’וינט בברבדוס

בחגיגות הקריסמס בסוף אותה שנה היא כבר לא השאירה מקום לספק כשהופיעה יחד עם ליידי גאגא בתחפושת קנאביס.

ריהאנה בתחפושת קנאביס
ריהאנה בתחפושת קנאביס

כעבור מספר חודשים, ביום המריחואנה האחרון שנערך כרגיל ב-20 באפריל, העלתה הזמרת תמונה שלה כשהיא מעשנת ג’וינט ותמונה נוספת של עוגה עם עלי קנאביס.

ריהאנה ביום המריחואנה
ריהאנה ביום המריחואנה
עוגת המריחואנה של ריהאנה
עוגת המריחואנה של ריהאנה

אתמול (22.6) ביקרה ריהאנה באמסטרדם, עשתה את מה שרובינו עושים בעיר הנדירה והעלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונות עם שני ג’וינטים ענקיים לצד הכיתוב Legalize It (לגליזציה עכשיו!).

ריהאנה באמסטרדם
ריהאנה באמסטרדם
ריהאנה באמסטרדם
ריהאנה באמסטרדם

אנו קוראים למפורסמים בישראל לנקוט יוזמה ולצאת מהארון הירוק בו הם מתחבאים. אין במה להתבייש – צריכת קנאביס היא מעשה נורמטיבי לחלוטין, כפי שאמרה גם ח”כ תמר זנדברג, והגיע הזמן שמובילי דעת הקהל ינצלו את כוחם בכדי להפסיק את הפשע הזה שמתרחש יום יום כנגד אזרחים תמימים וצמחים תמימים אף יותר.

ראו עוד: 10 יעדים מומלצים לביקור (שהם לא אמסטרדם…)

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר