טוען...

רולינג סטון משיקים מותג קנאביס חדש “לשיפור ההנאה ממוזיקה”

מגזין התרבות והמוזיקה הנחשב בעולם "רולינג סטון" נכנס לענף הקנאביס עם מותג חדש בשיתוף חברת הקנאביס האמריקאית המצליחה "קיורליף". המותג החדש כולל ליין פרי-רולס (ג'וינטים) וליין עטי אידוי בטעמים. "שיתוף הפעולה מדגיש את הקשר הותיק בין מוזיקה לקנאביס," מסרו

רולינג סטון (Rolling Stone), מהמגזינים הנחשבים בעולם, נכנס רשמית לתחום הקנאביס ומשיק מותג קנאביס הנושא את שמו, זאת במסגרת הסכם אסטרטגי עם חברת הקנאביס האמריקאית הגדולה קיורליף (Curaleaf).

המותג החדש שנקרא “רולינג סטון ביי סלקט” (Rolling Stone by Select) מושק כחלק מהמותג של קיורליף “סלקט” (Select) המתמקד במוצרי פרימיום.

המותג של רולינג סטון יכלול שני פורמטים של מוצרים – ליין פרי-רולס (Pre-Rolls, גליליות, ג’וינטים) ראשון של המותג סלקט של קיורליף, וכן את “The Cliq”, ליין של “פודים” (Pods) – עטי אידוי עם מחסניות מיצוי בטעמים.

מותג הקנאביס החדש של רולינג סטון בשיתוף קיורליף
ליין ה”פודים” (Pods, עטי אידוי) החדש של רולינג סטון במסגרת מותג הקנאביס החדש “רולינג סטון ביי סלקט” בשיתוף קיורליף

כל אחד מהפורמטים יציע 3 זני קנאביס ופרופילים של טעמים שנבחרו על ידי רולינג סטון: סאטיבה דובדבנית בשם Overdrive, אינדיקה בשם Reverb, והיבריד פירותי ומרגיע בשם Phaser.

שתי החברות דיווחו גם על הקמת “מתחם מכירות ראשון מסוגו” שעתיד להיפתח בלאס וגאס במהלך 2022.

פרי-רולס (גליליות, ג'וינטים) של רולינג סטון בשיתוף קיורליף
פרי-רולס (גליליות, ג’וינטים) של רולינג סטון בשיתוף קיורליף

“שיתוף הפעולה בין קיורליף לאגדת המוזיקה והתרבות מדגישה את הקשר הותיק בין מוזיקה לקנאביס,” נכתב בהודעה שפרסמו החברות היום (ג’).

“מוזיקה וקנאביס הולכים יד ביד,” אמר נשיא ומנכ”ל רולינג סטון גאס וונר (Gus Wenner). “אנחנו נרגשים על כך שמצאנו שותף מושלם כמו קיורליף שמספקים לנו הזדמנות לעצב מוצר שמשפר את חוויית ההאזנה למוזיקה והקשר העמוד בין השניים”.

ג’ו ביירן (Joe Bayern) מנכ”ל קיורליף אמר כי “חלק מהעבודה שלי זה לבנות מותגים שאנשים אוהבים, ‘סלקט’ הוא מותג שנבנה כחלק מהמרדף שלנו אחרי המטרה להביא את החווייה המושלמת לצרכנים. זאת סינרגיה שאנחנו גאים לייצר עם רולינג סטון”.

קיורליף, הנסחרת בבורסה הקנדית בשווי 10 מיליארד דולר, מחזיקה בין השאר גם בבעלות על חברת אמק (Emmac) הפורטוגלית שחלק ממוצריה שווקו גם בישראל וכן בחברת טרה-ורדה (Terra Verde) הפורטוגלית שזני קנאביס מתוצרתה צפויים להגיע לישראל בקרוב בכפוף לקבלת היתר ייבוא מתאים (לא המוצרים של רולינג סטון).

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר