שדה קנאביס ביגור ומאות שתילים באשדוד, חיפה, חולון ויבנה

אמש והבוקר נתפסו מאות שתילי קנאביס במשקל מאות ק"ג בארבע דירות באשדוד, חיפה, חולון ויבנה. בעלי הדירות נעצרו, נחקרו ונכלאו, זאת על פי המשטרה "במסגרת המאבק חסר הפשרות שמנהלת משטרת ישראל בנגע הסמים".

המשטרה מדווחת כי חשפה ארבע דירות אשר שימשו לגידול קנאביס באופן לא חוקי ושבכל אחת מהן אותרו מאות שתילי קנאביס וציוד עזר לגידול. על פי התמונות נראה שמדובר בגידול שבחלקו היה ממש רגע לפני קציר ובחלקו ממש במהלכו. בנוסף אותר שדה ובו אלפי שתילי קנאביס בסמוך ליגור. תושב פוריידיס נעצר.

אלפי שתילי קנאביס בשדה בסמוך ליגור

על פי הדיווח “היום (27.6) לפנות בוקר חשפה המשטרה דירה המשמשת מעבדה לגידול סמים בחולון. בדירה נתפסו 390 שתילי מריחואנה ובמשקל כולל של 63 קילוגרם ברוטו וכן ציוד ומיכשור שהותקנו לצורך ייצור וגידול הסמים”.

שלושה חשודים (בן 28 מחולון; בן 38 מבני ברק; בן 30 מראשון לציון) נעצרו במקום בחשד לניהול המקום ובתום חקירתם הם נכלאו. היום המשטרה תבקש להאריך את מעצרם בבית משפט השלום בת”א.

תפיסה צמחי קנאביס חיפה
צמחי הקנאביס שנתפסו בחיפה – רגע לפני הקציר
תפיסה צמחי קנאביס חיפה
צמחי הקנאביס שנתפסו בחיפה – רגע לפני הקציר

אמש (א’) נחשפה כאמור דירת גידול גם בחיפה, בה נמצאו על פי דיווח המשטרה שתילים במשקל 26 ק”ג וכן ציוד עזר. בתום הפשיטה על המקום נעצר לחקירה תושב העיר בן 63 החשוד באחריות לניהול המקום ולגידול הקנאביס.

תפיסה צמחי קנאביס חולון
צמחי הקנאביס שנתפסו בדירה בחולון
תפיסה צמחי קנאביס חולון
צמחי הקנאביס שנתפסו בדירה בחולון

עוד קודם אתמול נעצרו 4 חשודים בגידול קנאביס גם באשדוד לאחר שפשיטה על דירתם גילתה מעל 100 שתילי קנאביס במשקל של 116 ק”ג, כך בדיווח המשטרה היום. מעצרם של החשודים, תושבי אשדוד, הוארך בביהמ”ש ב-7 ימים.

תפיסה צמחי קנאביס אשדוד
צמחי הקנאביס אותרו בדירה באשדוד, גם כן רגע לפני קציר
תפיסה צמחי קנאביס אשדוד
נתפסו בזמן הקציר: 4 חשודים נעצרו באשדוד

בנוסף נתפסו אתמול כמה עשרות שתילי קנאביס בדירה בעיר יבנה. שני חשודים בני 30 ו-31 תושבי יבנה ובת ים נעצרו והובאו היום לדיון בעניינים בסיומו הוארך מעצרם בארבעה ימים.

תפיסה צמחי קנאביס אשדוד
שתילי קנאביס נתפסו גם ביבנה

מהמשטרה נמסר כי הפעילות בוצעה “במסגרת המאבק חסר הפשרות שמנהלת משטרת ישראל בנגע הסמים, בדגש על גידול וסחר המסכן את שלום הציבור”. עוד מסרו כי “מאבק המשטרה בנגע הסמים נמשך ללא הרף על ידי משטרת ישראל בכל האמצעים העומדים לרשותה בדגש על גידול, ייצור וסחר בסמים”.

עוד נמסר כי “משטרת ישראל תמשיך להפעיל מגוון אמצעים ויכולות מבצעיות ומודיעיניות, במטרה להילחם בתופעות פשיעה חמורות, וסיכול של הפצת סמים מסוכנים על מנת לאפשר שגרת חיים תקינה ובטוחה לאזרחים שומרי החוק ולמצות את הדין עם מבצעי העבירה.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר