דרוקר: ‘עיניתי’ צרכני קנאביס, הרסתי את חייהם, זה לא מייסר אותי

"אני זוכר אנשים טובים שאני 'מענה' אותם, מרמה אותם. אין ראיות אבל בסוף הבן אדם מודה. הוא בוכה, מתחנן על נפשו, ואני בדרכי" - כך מעיד הפרשן רביב דרוקר על ימיו כשוטר צבאי שחקר צרכני קנאביס. "אני לא מתייסר על זה," הוא אומר כיום.

וידוי מזעזע של פרשן חדשות 13, רביב דרוקר, שנהג לדבריו ‘לענות’ צרכני קנאביס ולהרוס להם את החיים וזאת למרות שעל פי עדותו היה מדובר באנשים טובים. הוא לא מתייסר על כך וזה לא עושה לו מצפון לדבריו, כך בקטע וידאו שרץ ברשת.

דרוקר, ששימש בצבא כשוטר מצ”ח, מעיד עוד בריאיון כי נהג לרמות את צרכני הקנאביס שנתפסו, עד שבכו והתחננו אליו, אך לא היה מוותר להם ושולח אותם לכלא עם רישום פלילי, כל זאת על אף שלא היו ראיות לביצוע עבירה.

“לא הייתי מרביץ כי פחדתי שיבולע לי,” מעיד דרוקר, “אבל הייתי חוקר בן אדם לאורך כל הלילה, כל הלילה נשאר ער וחוקר אותו… אתה יכול לקחת בן אדם, אצלנו העבירה החמורה היתה שימוש בסמים קלים, אני זוכר דמויות מול הפנים של אנשים שהם אנשים טובים בסך הכל, שאני ‘מענה’ אותם”.

“אני לא מרביץ להם אבל אני משגע אותם,” הוסיף, “אני גם מרמה אותם. אני משכנע אותם שאם יודו במה שעשו יהיה להם יותר טוב, למרות שברור שיהיה להם הרבה פחות טוב ושאם הם לא יודו הם בסוף הערב ילכו הביתה כי אין ראיות אמיתיות, יש איזה מודיעין, איזה קשקוש, איזה משהו”.

“הוא בוכה, מתחנן על נפשו, ואני בדרכי. זה לא מייסר אותי”

“ואני מצליח,” הוא מעיד בגאווה. “הרבה פעמים אני מצליח. אני יושב ואני מתיש ואני משכנע וזה, בסוף הבן אדם מודה וכתוצאה מזה שהוא מודה, עכשיו יהרסו לו החיים לשנים הקרובות. אנחנו נכניס אותו לכלא מידית כי בצבא מי שמעשן סמים, לא משנה ג’וינט מריחואנה ברגילה באילת, תק לכלא. ומעצר עד תום ההליכים”.

“הוא היה יכול לבלות עכשיו כמה חודשים בכלא,” סיכם. “יהיה לו רישום פלילי והכל… הוא בוכה, מתחנן על נפשו, ואני בדרכי”.

כשנשאל האם זה מייסר אותו, האם כואב לו בדיעבד המצפון על כך שהרס לאנשים את החיים, משיב דרוקר בשלילה: “הלוואי שיכולתי להגיד שזה מייסר אותי, שיש לי כזה מצפון פעיל. זה לא מייסר אותי…”

דרוקר נשאל לבסוף האם פגש מאז את אחד האנשים שהוא הרס להם את החיים: “למזלי לא,” ענה. “יכול להיות שהם ראו אותי ואמרו ‘הנה הכלב הזה’, אבל הם לא באו, לא ניגשו אלי. יש אחד שאני זוכר בבירור שאני ממש לא רוצה שיבוא, עם הפנים שלו והשם שלו, אני גם הייתי עד לזה שחוקרים אחרים ממש מרביצים לו, עושים לו דברים ממש לא יפים… לא ניסיתי למנוע מהם.”

התגובות לסרטון היו נזעמות כמובן. “אל תדאג אותך יחקרו טוב טוב בבית דין של מעלה,” כתב אחד הגולשים. “אתה תקבל את העונש מבורא עולם,” כתבה אחרת. “מעבר לפח אשפה זו תעודת עניות למערכת, פני הרוע,” טען נוסף.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר