ראש המוסד לשעבר בעסקי הקנאביס הרפואי: “לא ימשיך להימכר כחומר גולמי”

תמיר פרדו, ראש המוסד עד שנת 2016, מונה כיו"ר חברת Cann10, שניהלה עד כה כנסי קנאביס שנתיים ומשווקת מזה כחודשיים קנאביס רפואי בבתי מרקחת תחת המותגים "ניצן" ו"קנארית" המיוצרים בחברת "שיח" הותיקה. לדבריו קנאביס רפואי לא ימשיך להימכר בצורת תפרחות.

אחרי ראשי ממשלה, ראשי שב”כ, רמטכ”לים, מפכ”לים ושאר בכירים מהפוליטיקה והתעשייה, גם למוסד יש כעת נציג בשוק הקנאביס הישראלי הפורח.

תמיר פרדו, ראש המוסד בין השנים 2010 ל-2016, מונה לתפקיד יו”ר חברת קאן-טן (Cann10), חברת-בת של חברת “שייזים” בראשה עומד פרדו כיום ונמצאת בבעלות היזם יוסי בורנשטיין.

תמיר פרדו (צילום: מאיר וקנין, פלאש90)
“קנאביס רפואי לא ימשיך להימכר כמוצר גולמי לאורך זמן” – תמיר פרדו, היו”ר החדש של חברת Cann10 המשווקת בבתי מרקחת קנאביס של חברת “שיח”. (צילום: מאיר וקנין, פלאש90)

בחלק נוסף מהבעלות על Cann10 מחזיקה חברת הקנאביס הרפואי הותיקה “שיח”, בבעלות שי שריד, הפועלת בתחום הקנאביס הרפואי מזה כעשור ומספקת קנאביס לכ-5,000 מטופלים. לאחרונה נתגלה כי היא עושה זאת ללא כל ההיתרים הנדרשים.

עד כה עסקה Cann10 בעיקר באיתור סטארטאפים בתחום הקנאביס ובארגון כנסים שנתיים, אך החל מלפני כחודשיים החלה לשווק מוצרי קנאביס רפואי בבתי מרקחת תחת המותגים “ניצן” ו”קנארית” המיוצרים מתפרחות קנאביס שמגדלת חוות “שיח”.

על פי הדיווח בכלכליסט יקבל פרדו תוספת שכר בשל תפקידו כיו”ר Cann10 נוסף לתפקידו כיו”ר “שייזים” וכן גם עד 5% אופציות בחברה.

“קנאביס רפואי לא ימשיך להימכר כמוצר גולמי לאורך זמן,” אמר פרדו לכלכליסט. “הפוטנציאל הכלכלי האמיתי נמצא בטכנולוגיות החדשניות שיהפכו את המוצר הירוק למוצר טיפולי כמו כל תרופה אחרת”.

עוד הוא הוסיף כי “התהליך שקנאביס רפואי עובר והתקרבותו לעולם הפארמה יאפשר להפוך את צריכת הקנאביס הרפואי ליעיל ונוח לשימוש. במסגרת התהליך גם יותאם הטיפול באופן פרטני לכל התוויה, תוך הרחבת הארסנל הקיים למגוון רחב יותר של מוצרים”.

בכך מצטרף פרדו לכ-30 מפורסמים אחרים שנכנסו בשנה האחרונה לפעילות בתחום הקנאביס.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר