מגלגל...

ראשל”צ: 200 שתילי קנאביס נתפסו בדירה בעיר

בחמישי האחרון הודיעה המשטרה על פשיטה שערכו בלשי תחנת ראשון לציון על דירה בעיר, בו התגלה מחסן גדול ומוסלק ששימש כמעבדה לגידול קנאביס הידרו. במהלך הפשיטה נתפסו במחסן 200 שתילי קנאביס וכן ציוד המשמש לגידול סמים, וחשוד אחד נעצר במקום ונלקח לחקירה.

לאחר שבשבועיים האחרונים נתפסו שתילי קנאביס בפארק בקריית שמונה ובדירה פרטית בתל אביב, הגיע תורה של ראשון לציון.

על פי הודעת המשטרה אשר שוחררה ביום חמישי האחרון בשעה 17:30: “במהלך פעילות יזומה של בילוש תחנת ראשון לציון אותרה הבוקר (חמישי) מעבדת סמים בעיר. הבלשים הגיעו לערוך חיפוש במקום על פי צו ואיתרו מחסן ששימש כמעבדת הידרו עם 200 שתילים וכן נתפס ציוד לגידול סמים.”

דובר המשטרה במרחב שפלה, מסר כי יחידת הבילוש במשטרת ראשל”צ קיבלה דיווח על “מעבדת סמים מסוג הידרו” אשר פועלת במבנה הנמצא ברחוב דרך המכבים בעיר, ובעקבותיו פשטו בלשי היחידה על המקום כדי לבצע חיפוש על פי צו בית משפט.

במהלך החיפוש אותר במקום מחסן מוסלק היטב ששימש כמעבדת הידרו, ובתוכו נמצאו 200 שתילים וכן ציוד לגידול סמים כולל מנורות וציוד השקיה, אשר נתפסו על ידי השוטרים.

תפיסה בראשון לציון - מעל 200 שתילים וכן ציוד לגידול סמים
תפיסה בראשון לציון – מעל 200 שתילים וכן ציוד לגידול סמים

לפני תחילת החיפוש, תיקלו השוטרים חשוד אחד שנראה נכנס למקום והוא עוכב במקום עד לסיומו. לאחר החיפוש הובא החשוד, יליד שנת 84 המתגורר בעיר, לחקירה בתחנה אשר בסיומה הוא נעצר ונכלא.

על פי דובר המשטרה, החשוד הובא הבוקר (ראשון) לדיון הארכת מעצרו.

ראו גם:
תל שבע: נחשפה מנהרה סודית לגידול מריחואנה – בבור ביוב
שדה עם 57 שתילי קנאביס נחשף בכפר חב”ד
חצי גרם חשיש נתפס באילת: “שברו לי את הבית”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר