ראיון חג עם ג’ירפות: “גראס זה המיינסטרים”

איך הפכה להקת ‘ג’ירפות’ מ”חבורת סטלנים” ללהקת מיינסטרים? איך נוצר השיר ‘רמי מואשם בהחזקת סמים קלים’? – חברי ההרכב מדברים על גראס בפריים טיים בערוץ 2. צפו

רבות כתבנו על ההרגל הנוראי של סלבריטאי ישראל להתחבא בארון הירוק ולהכחיש כי הם נוהגים לצרוך מריחואנה וחשיש להנאתם, בעיקר מפחד פגיעה כלשהי בקריירה.

כעת נראה שחומת הבושה ממשיכה להיסדק. אמש שודר במהדורת החג של חדשות ערוץ 2 ובשיא הפריים-טיים, ראיון מיוחד עם חברי להקת ג’ירפות בו סיפרו על הרגלי העישון שלהם וקראו להעלות את הנושא לדיון ציבורי.

ראו גם: מפורסמים יוצאים נגד עליית מחירי העראק – אף מילה על מחירי החשיש
ראו גם: מיכאל הנגבי ויוני זיכהולץ מחפשים כיוון

חברי להקת ג’ירפות, אחד ההרכבים המזוהים ביותר עם תרבות הקנאביס בישראל, העבירו אמש מסר חשוב לצופי ערוץ 2: במסגרת ראיון שנערך עמם לרגל סיום סיבוב ההופעות, מדברים הסולן גלעד כהנא והחברים על גראס, תרבות העישון וכמובן על הרקע ליצירת שיר הקאלט: “רמי מואשם בהחזקת סמים קלים” – עדיין השיר המזוהה ביותר עם ההרכב.

“אנחנו המיינסטרים. הגראס זה המיינסטרים. זו הנורמה שפשוט לא מדברים עליה מספיק,” הם אומרים. “סטלנים זה לא סתם אנשים שמסתובבים ואומרים ‘אחי אחי’. סטלנים זה אנשים כמוך. זה הרופא שלך. זה המתדלק שלך.”

גם זה בטח יעניין אותך

ראו גם: תמר זנדברג: “עישנתי קנאביס – זה מעשה נורמטיבי לחלוטין”

“האלבום [הראשון – ‘משוחח עם כסא’] נעשה תוך כדי סוטול גדול, כן,” אמר כהנא בראיון. “למה להכחיש? כל אחד יש לו את המפתחות שלו כדי לפתוח דלתות מסויימות ובמקרה שלנו זה היה גראס מאוד איכותי. אתה קורא לזה ‘אלבום סטלנים’, אבל המון במדינה מעשנים גראס. המון!”

צפו בראיון המלא:

באמצע אוקטובר יחזרו חברי ההרכב לאלבום הבכורה שלהם “משוחח עם כסא” ויעלו שני מופעים מיוחדים בבארבי בתל אביב. עדכונים בדף הפייסבוק של הלהקה.

ראו גם: “ים בעננים” – שירי סטלנים כחול-לבן
ראו גם: גלעד כהנא: “יאיר לפיד עישן הרבה ג’וינטים”

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר