בארץפלילי

קרית ביאליק: ביקש מהשוטר להדליק ג’וינט “כדי להירגע” – ונעצר

שוטרי תחנת זבולון הגיעו לרחוב ההגנה בקרית ביאליק כדי לעצור צעיר שהשתולל במקום והופתעו מהשאלה הלא שגרתית של הבחור: “אני בלחץ, יכול לעשן משהו?”.

בתחילת השבוע (א’) התקבל דיווח בתחנת משטרת זבולון על אדם שמתפרע ברחוב ההגנה בקרית ביאליק, השוטרים הגיעו לאזור והשתלטו על הצעיר (23) תוך כדי שהוא ממשיך להשתולל, לאיים ולקלל אותם.

רגעים ספורים לפני העליה לניידת פנה החשוד לאחד מהשוטרים בבקשה לא צפויה: “אני בלחץ, אני יכול לעשן משהו לידך?” השוטר שאל מה בדיוק הוא מתכוון לעשן – והצעיר לא התבלבל וענה בכנות מעוררת פליאה “סמים”.

השוטרים שיתפו עימו פעולה ונענו להזמנה שלו לעלות אליו הביתה, אך ברגע שהחשוד הוציא את הג’וינט הוא נעצר בעוון נוסף של “החזקת סמים”. לאחר חיפוש קצר בביתו מצאו השוטרים גם מאה שטרות מזויפים של 50 שקלים, וכך התווספה לחשדות גם עבירה של החזקת כסף מזויף.

עצומה: תשוחרר נעמה מהכלא הרוסי!

לא טסים דרך רוסיה עד שחרורה של נעמה מהכלא הרוסי! כל חתימה על העצומה שולחת אוטומטית דוא"ל אל שגרירות רוסיה בישראל.
 
חתמו עכשיו
חתמו עד כה:
5204

לאחר שבית משפט השלום בקריות האריך את מעצרו של החשוד פעמיים, סירב השופט מוחמד עלי לעתירת המשטרה להאריך את מעצרו פעם נוספת, והורה על שחרור הצעיר למעצר בית בבית אביו: “מהראיות המונחות בפני עולה כי מדובר בצעיר נורמטיבי אשר בתקופה האחרונה, ייתכן שעל רקע שימוש בסמים ואלכוהול, החל לבצע עבירות. העובדה כי מדובר בחשוד ללא הרשעות קודמות, וזהו מעצרו הראשון, מצדיקים שקילה בכובד ראש של אפשרות שיחרורו לחלופת מעצר”

ראו גם:
אשדוד: רצה לעשן ג’וינט, ביקש מצית משוטר
טעות: הגיש לשוטר שקית מריחואנה במקום את רשיון הנהיגה


קנסות קנאביס

(החל מ-1 באפריל 2019)

מבוסס על נתון שחשף השר ארדן. המשטרה מסרבת לחשוף נתון רשמי (פרטים כאן)
חדשות
Close