טוען...

קריית גת: 200 שתילי מריחואנה בדירה שהוסבה לבית גידול

200 שתילי מריחואנה בגדלים שונים נמצאו בדירה שהושכרה במיוחד עבור פרוייקט הגידול. “גידול הידרו מריחואנה בתנאי מעבדה הפך בשנים האחרונות לתופעה נפוצה,” אמר סנ”צ עופר שומר, מפקד משטרת קריית גת במרחב לכיש.

אחרי שבועות של שקט יחסי בתחום תפיסות גידולי המריחואנה הבלתי חוקיים בישראל, נראה כי במהלך הימים האחרונים המשטרה משקיעה מאמץ רב בחשיפה ומעצר של חשודים בסחר ובגידול, זאת על אף הוראתו של מפכ”ל המשטרה רנ”צ יוחנן דנינו, כי על יחידות המשטרה להתמקד יותר בתחום הנחות המטענים ופחות בנושא הסמים.

אמש דווח כי שוטרי משטרת קריית גת חשפו דירה השוכנת בשד’ לכיש בעיר והוסבה כולה לטובת פרוייקט גידול מריחואנה. על פי הדיווח, “לאחר פעילות מודיעינית נתפסה מעבדה מקצועית לגידול הידרו מריחואנה ובה נמצאו כ-200 עציצים וציוד בשווי מאות אלפי שקלים.”

צפו בדירה:

בנוסף גילו השוטרים כי שוכרי הדירה, אשר טרם נעצרו, השתמשו במערכת החשמל של בניין המגורים ו”גנבו חשמל בשווי של כמאה אלף שקלים כדי לעמוד בעומס הייצור עבור המעבדה.”

מפקד משטרת קריית גת במרחב לכיש, סנ”צ עופר שומר, אמר כי “גידול הידרו מריחואנה בתנאי מעבדה הפך בשנים האחרונות לתופעה נפוצה. מריחואנה הגדלה בשיטה זו נחשבת איכותית ובהתאמה מחיר השוק שלה גבוה מזו של המריחואנה הרגילה”.

סנ”צ שומר הוסיף כי זמינות הציוד ומדריכי הגידול ברשת האינטרנט מגבירים את קלות הגידול בתנאי מעבדה בבתים ודירות: “הדרך מהמעבדות לרחוב, אל המשתמשים ואל בני הנוער היא קצרה. נמשיך לפעול בציר המודיעיני והמבצעי לחשיפתן ולתפיסתן של המעבדות ושל החשודים”.

תפיסה זו מצטרפת לתפיסה של 3 שתילי מריחואנה בדירה בבאר שבע ועשרות נוספים בבית במושב יד רמב”ם בסוף השבוע, לצד תפיסה נוספת של עציץ מריחואנה בודד בדירה ברמת השרון וכן דיווח על חקירתו של הכדורסלן המוכר גילי מוסינזון, בה הודה בקנייה ושימוש במריחואנה וחשיש ובעקבותיה “יצא מהארון הירוק” והודיע על תמיכתו בלגליזציה.

ראו גם: מסלפים את האמת: על הידרו, סמים ושקרים

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר