התפטרה בשידור חי: “פאק איט, אני הולכת לקדם לגליזציה”

צפו: קריינית חדשות מתפטרת בשידור חי במהלך מהדורת החדשות המרכזית: “פאק איט, אני הולכת לקדם חופש ולגליזציה של מריחואנה,” אמרה ועזבה את האולפן

צ’רלו גרין (שרלין אגבה), קריינית חדשות בערוץ טלוויזיה מקומי באלסקה, התפטרה אמש (א’) בשידור חי והודיעה כי בכוונתה להתמקד בקידום לגליזציה ולהפנות את מאמציה לעבודתה השנייה כבעלת מועדון הקנאביס של אלסקה (“Alaska Cannabis Club”).

“פאק איט, אני הולכת לקדם לגליזציה,” אמרה גרין במהלך שידור מהדורת החדשות המרכזית לסיכום השבוע, עם סיום שידור כתבתה שעסקה בנושא הקלת הגישה לקנאביס. היא סיפרה כי היא הבעלים של קבוצה שאחראית לקשר בין חולים עם רשיון לבין מגדלי מריחואנה ועזבה את האולפן לתדהמתם של הצופים וחבריה לעבודה.

צפו:

“מה ששמעתם זה עתה בכתבה זו הסיבה שאני, המנהלת של מועדון הקנאביס של אלסקה, החלטתי להקדיש את כל כוחותיי למלחמה למען חופש והגינות, שמתחילה בלגליזציה של מריחואנה כאן באלסקה,” אמרה גרין.

“בנוגע לעבודה הזאת,” המשיכה, “ובכן, לא שיש לי ממש ברירה, אבל שתזד**ן. אני מתפטרת.”

לאחר מספר שעות פירסמה גרין הודעה רשמית ובה כתבה כי עזבה את עבודתה כדי “לעצור את מדיניות הסמים הכושלת אשר הורסת את חייהם של יותר מדי אמריקנים”. ערוץ החדשות פירסם התנצלות רשמית בדף הפייסבוק ובה הודיע כי העובדת פוטרה מתפקידה.

בחודש נובמבר הקרוב ייערכו באלסקה ובאורגון משאלי עם בנוגע לשאלת הלגליזציה, בדומה לאלו שנערכו בשנת 2012 בוושינגטון וקולורדו. על פי הערכות צפויות שתי המדינות להצטרף למהפכה הירוקה גם הן ולהתחיל למכור קנאביס חוקי לקראת שנת 2016.

צפו: כתבת CNN מתמסטלת בעת דיווח מקולורדו
ראו עוד: שדרן חדשות מתמסטל בשידור חי
ראו עוד: 40 מדינות בארה”ב שוקלות שינוי בחוקי הקנאביס
ראו עוד: ב-DEA מודים: “אנחנו מפחדים מלגליזציה”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר