מגלגל...
x

קצין צה”ל נעצר עם 60 שתילי קנאביס ו-5 ק”ג מריחואנה וחשיש

קצין צה”ל בדרגת רב סרן נעצר על ידי משטרת ישראל כשבביתו נמצאו 3.6 ק”ג חשיש ו-1.2 ק”ג מריחואנה, כשעל גג ביתו 60 שתילי קנאביס. הקצין הועבר לידי מצ”ח ו-4 חשודים נוספים נעצרו. “הסמים מהווים מדרון חלקלק להתמכרות,” מסרה המשטרה.

משטרת ישראל מדווחת על מעצרו של קצין צה”ל בדרגת רב סרן, שבביתו נמצאו 5 ק”ג מריחואנה וחשיש, כמו גם 60 שתילי קנאביס שצמחו על גג הבית.

על פי דיווח המשטרה “פעילות מודיעינית וחקירתית של משטרת ישראל בשיתוף משטרה צבאית הביאה למעצרם של מספר סוחרי סמים ביניהם קצין בדרגת רב סרן בצה”ל המשרת באזור הדרום.”

קנאביס נתפס אצל קצין צה"ל
הקנאביס שנתפס (צילום: דוברות המשטרה)

“לאחר חודשים של פעילות סמויה שבמהלכן נעצרו 2 תושבי הדרום החשודים כי סיפקו לקצין סמים בכמויות גדולות לטובת סחר בסמים, אתמול ניתן האות, שוטרים מלווים בכלבנים של משטרת ישראל בשיתוף בלשים ממשטרה צבאית פשטו על ביתו של הקצין בזמן שהוא מבצע עסקה של מכירת סמים ובמקום נתפסו 3.6 ק”ג חומר החשוד כחשיש וכ-1.2 ק”ג קנאביס,” דווח.

“הקצין נעצר, ובנוסף במהלך חיפוש בביתו נתפסו 430 גרם חומר החשוד כמריחואנה ועל גג ביתו נתפסו עוד כ-60 שתילי מריחואנה שגודלו בשיטת הידרו,” דווח עוד.

חשיש נתפס אצל קצין צה"ל
החשיש שנתפס (צילום: דוברות המשטרה)

הקצין הועבר לידי מצ”ח ומעצרם של כל 4 החשודים הנוספים (19-31) הוארך בבית משפט השלום בנצרת עד ליום רביעי הבא, 25.10.17. במקום נעצרו עוד 2 מבני משפחתו של הקצין החשודים כי סייעו לו.

גם זה בטח יעניין אותך

“משטרת ישראל ממשיכה בפעילות הנחושה כנגד עבירות הסמים המסוכנים על מנת להגן על הציבור,” נמסר מדוברות המשטרה. “המשטרה תמשיך לפעול בכל המישורים תוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותה במסגרת מאמציה לסיכול יצור והפצת סמים אשר לא אחת מגיעים גם לבני נוער, אשר במקרים מסוימים הסמים הללו מהווים עבורם מדרון חלקלק שעלול להפוך לצריכה שוטפת של סמים, התמכרות ואף חבירה לגורמים עבריינים.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר