מגלגל...

קצין השייטת קורא לחיילים לחפש שדות קנאביס בזמן האימונים

במהלך אימון של השייטת בשטחי אש של צאלים איתר אחד הקצינים ביחידה, יואל זילברמן, שדה קנאביס מוסווה שנמצא בשיא פריחתו. בסרטון שהעלה לרשת הוא קורא לחיילי מילואים מכל היחידות להשקיע מזמנם כדי לאתר שדות דומים ולהשמידם.

מנכ”ל ארגון “השומר החדש” יואל זילברמן, קצין ביח’ השייטת של צה”ל במילואים, פירסם סרטון בו הוא קורא לחיילי יחידות מילואים אחרות להשקיע מזמנם במהלך האימונים לאיתור שדות קנאביס לא חוקיים בנגב.

בסרטון מציג זילברמן שדה קנאביס מוסווה שיחידתו חשפה בשטחי האש הסמוכים לצאלים ומזכיר שיש מאות שדות כאלה ברחבי הנגב. אכן, בשנים האחרונות הפכה השיטה לתופעה שהולכת ומתרחבת כשמדי כמה ימים מדווחת המשטרה על תפיסת שדה דומה. הבדואים מצידם מספרים כי הם מרוויחים מיליונים מהתעשייה החדשה שנפלה לידיהם.

“באמצע אימון צה”לי, מילואים, שטחי אש של צה”ל, מגלים את התפארת הזאתי, חממת סמים בלב המדבר,” אומר זילברמן בסרטון. “כמוה מדברים על זה שיש משהו כמו 1,500 כאלה בתוך שטחי המדינה, ציוד חקלאי שנגנב, פשוט אובדן שליטה בתוך השטחים הריבוניים של מדינת ישראל”.

לאחר מכן קרא כאמור הקצין לחיילים לאתר שדות דומים ולדווח למשטרה. “אני מזמין כל חייל, כל קבוצת מילואים שעושה כאן תרגילים, לחפש, לסרוק ולוודא שהמשטרה תגיע ותשמיד. פשוט אובדן משילות וראוי מאוד שהדבר הזה ימחק במדינת ישראל.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר