קפטן קירק: “מריחואנה זה נפלא, זה צמח נהדר”

וויליאם שאטנר, שמוכר יותר כקפטן קירק מ’מסע בין כוכבים’, טוען שמריחואנה זה דבר נפלא ומקווה שהלגליזציה תתפשט ברחבי העולם. “אם היו לי כמה ימים פנויים ואם זה היה חוקי, אז אשתי ואני היינו מעשנים,” אמר.

וויליאם שאטנר, שחקן יהודי אמריקאי-קנדי הידוע בעיקר בזכות תפקידו כקפטן ג’יימס קירק – הדמות הראשית ב”מסע בין כוכבים” וקרוב משפחה של מרדכי שטנר, מחותמי מגילת העצמאות הישראלית, מביע תמיכה בלגליזציה וטוען שמריחואנה היא דבר נפלא.

את הדברים אמר שאטנר בתכנית הטלוויזיה שלו “טעימות יין בשקית נייר חומה” (Brown Bag Wine Tasting) במסגרתה הוא מארח אנשים מן הישוב ויחד הם טועמים יינות איכותיים.

וויליאם שאטנר
וויליאם שאטנר

בפרק האחרון בסדרה מארח שאטנר סוחר מריחואנה בשם דומיניק ומספר לו עד כמה הוא אוהב מריחואנה. “זה דבר נפלא,” הוא מסביר. “זו מתנה נפלאה. אני חושב שמריחואנה זה מצויין. זה צמח נהדר. כשהם עשו את זה חוקי בחלק מן המדינות חשבתי שזה מעולה.”

“אפשר לאכול את זה, זה גורם לך להרגיש טוב,” הסביר שאטנר, אך גם פירט על הבעיות עם השימוש בצמח. “זה מרגיע ועושה אותך פחות קשוב, כך שלמשל אתה לא רוצה לנהוג. אם אתה מסטול אתה חושב שדברים הם בעלי משמעות מיוחדת כשבעצם הם לא.”

במהשך מתעניין שאטנר בעסקי הסחר הבלתי חוקי במריחואנה ויחד עם דומיניק טועם יין איכותי.

ראו גם: ניצב בדימ’ אריה עמית: “קנאביס זה דבר נפלא”
ראו גם: כוכב הקופים – סיפור אמיתי (סדרת מידע בזיוני)

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט