קנא-מן? חוברת קומיקס חדשה תכלול ריח מריחואנה

מהאנשים שהביאו לעולם את סופרמן, באטמן והג’וקר – חוברת קומיקס חדשה תכלול שטחי גירוד שיפיצו ריחות שונים, ביניהם גם ריח של “קנאביסילוסיב 7A”

מאת: גיא קרלינסקי

DC קומיקס, המוציאה לאור של סופרמן, באטמן, ליגת הצדק ועוד, מתכוונת לכלול בחוברת “Harley Quin Annual #1” דפים בארבעה ריחות שונים, במה שהם מכנים שיטת “גרד והרח” (Scratch ‘n Sniff).

הארלי קווין
הארלי קווין

החוברת תתרכז בדמותה של הארלי קווין, מתמחה בפסיכיאטריה שהתאהבה בג’וקר והפכה לחברתו ושותפתו לפשע. הדמות, שנוהגת ללבוש תלבושת של ליצן חצר, הופיעה לראשונה בפרק Joker’s Favor מתוך באטמן – הסדרה המצוירת מספטמבר 1992 – ועל פי הסיפור חסינה לרעלנים ובעלת יכולות פיזיות מתקדמות.

יוצרי החוברת סיפרו שבקומיקס הקרוב הדמויות תעבורנה ארבע הרפתקאות הקשורות בריח. הריחות בקומיקס יהיו ריחות של עור, קרם הגנה, פיצה וחומר בדיוני בשם “קנאביסילוסיב 7A” – שמרמז באופן די ברור לצמח המוכר כקנאביס.

הקומיקס צפוי להתפרסם בשתי גרסאות נפרדות, אחת לשוק האמריקני שתהיה בריח של קנאביס, ואחת המיועדת לשוק הבין-לאומי, בה ריח הקנאביס יוחלף בריח של דשא קצוץ טרי (כנראה בעקבות החשש שחבילות המריחות כך, עלולות להתעכב במכסים במשלוח בינלאומי).

גם זה בטח יעניין אותך

יוצרי הקומיקס, ג’ימי פאלמיוטי ואמנדה קונר, שוחחו עם כתב MTV ועל אף שהעדיפו לשמור על מסתוריות, אישרו כי אכן החומר הבדיוני מתייחס לצמח המוכר. “זהו ללא ספק ספר שייקח אותך בחזרה אל קופסת חוברות הקומיקס הישנה שלך,” אמרה קונר. “אם יש לך חתול, אז עדיף שלא ירחרח את זה יותר מדי,” מסר פאלמיוטי.

הארלי קווין בצעירותה:

בשנים האחרונות מפיצות רשויות האכיפה בהולנד, בריטניה ואירלנד כרטיסי גירוד המפיצים ריח של מריחואנה – זאת במטרה ללמד את האזרחים לזהות האם השכנים מגדלים במקרה את הצמח האסור.

ראו עוד:
קומיקס הקנאביס הראשון בעולם
קומיקס: קונספירציית הקנאביס
קשקושי רחוב: קומיקס קנאביס קצר
צפו: ריח מריחואנה התפשט במהלך דיון בסנאט בקולורדו
ביקורת כלא באנגליה: “בגדי הסוהרים מסריחים ממריחואנה”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר