מגלגל...

טייסטי קנאביס: כל סודות המטבח הירוק – בדף פייסבוק אחד

מילקשייק קנאביס, חומוס קנאביס או המבורגר קנאביס – הסרטונים שילמדו אתכם את כל מה שצריך לדעת כדי להכין מאכלי קנאביס.

למרות שישנם עשרות מדריכים ומתכונים להכנת ‘אדיבלס’ (Edibles) – מאכלי קנאביס (כאן למשל) – תמיד עולה חשש מסוים לפני שעושים זאת, בדרך כלל לצד השאלה ‘אבל כמה קנאביס לשים?’.

הסיבה לחשש זה היא שצריכת קנאביס במזון, דרך הקיבה, שונה מהותית מצריכה בדרך של עישון, אידוי או אפילו שמן.

בניגוד לצריכה בעישון המובילה לפיק של ‘היי’ מהיר יחסית שלאחריו תגיע ירידה חדה בהשפעה, כאשר מדובר במזון מגיע ה’פיק’ מאוחר הרבה יותר וכן נמשך זמן רב יותר.

כך למשל קורה לא אחת שמי שאוכל עוגיית קנאביס ולא מרגיש כל השפעה לאחר שעה, עלול להתפתות לאכול עוגייה נוספת מבלי להבין שהראשונה רק כרגע התחילה להשפיע.

מצבים אלה גורמים לעתים להתקפי פניקה וחרדה, למחשבות לא רצויות ולתחושה כללית של מועקה וחוסר אונים. אגב במקרה זה הכי טוב לשתות, לאכול, להתקלח ולשכב על הגב (לא בהכרח בסדר הזה).

גם זה בטח יעניין אותך

אז כדי לא לטעות בכמויות, דף פייסבוק חדש בשם ‘קנאדיש‘, שהוא בעצם ה’טייסטי’ של הקנאביס, ילמד אתכם סרטון אחרי סרטון כיצד להכין מאכלים מועשרי קנאביס – בעזרת כמויות מדויקות ומומלצות.

מאחר ובקלות ניתן להפוך את מרבית המאכלים בספר המתכונים הביתי שלכם למאכלי קנאביס, פשוט בעזרת הוספת חמאת קנאביס – המדריך הראשון והחשוב ביותר הוא כיצד להכין חמאת קנאביס שכזו (ראו כאן).

אבל זה ממש לא הכל. בדף ניתן למצוא עשרות סרטונים המחולקים לקטגוריות ‘אפיה’, ‘בישול’ ו’משקאות’, ביניהם מתכונים לדבש קנאביס, מילקשייק קנאביס, עוגיות אוריאו קנאביס, פונדו גבינה קנאביס, המבורגר קנאביס, חומוס קנאביס ועוד ועוד.

את כל הסרטונים ניתן למצוא כאן, אבל הנה כמה מהבולטים שבהם (רק לא לשכוח לתרגם את המעלות לצלזיוס):

שוקו קנאביס:

גווקאמולה קנאביס:

עוגיות אוריאו קנאביס:

פסטה קנאביס:

קפה קנאביס:

פנקייק קנאביס:

המבורגר קנאביס:

https://www.youtube.com/watch?v=5iECN_uApJg

טקילה קנאביס:

גלידת קנאביס:

ראו גם:
לאכול קנאביס: 4 טיפים לפני פעם ראשונה
מאכלי קנאביס: 4 טעויות נפוצות של מתחילים

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר