קנאגר: כך תגלגלו בעצמכם סיגר קנאביס

קנאגר, או סיגר קנאביס, הוא לוקסוס השמור לאלו העשירים בכמויות קנאביס גדולות במיוחד. אם יש לכם את המשאבים ואתם מעוניינים בחוויה חדשה, הנה מדריך פשוט להכנת סיגר קנאביס ב-8 שלבים.

https://www.youtube.com/watch?v=_27RFP2aZMQ

סיגר קנאביס, המוכר יותר בכינוי “קנאגר” (Cannagar), נחשב לפאר היצירה מבחינת מיומנות גלגול ואיכות העישון, ולאחד מאתגרי העישון הגדולים ביותר שיש לעולם הקנאביס להציע.

סיגר קנאביס שלם מורכב מפרחי קנאביס קצוצים, עלי כותרת של צמח הקנאביס עצמו, אבקת קיף ושמן קנאביס, ולכן מלבד טעם עשיר יש לו גם תג מחיר עשיר עוד יותר.

מקור ההשראה של סיגר הקנאביס הגיע על פי עדויות רבות דווקא מתאילנד, אך הגרסה המודרנית והמפנקת שלו פותחה ע’ל ידי מגדלים מארה”ב. הקנאגר דומה בבסיסו ל”קאלי קנון” האימתני, אך למרבה האימה הוא כבד ממנו בהרבה, היות והוא אינו מגולגל בנייר אלא בעלי קנאביס.

סיגר קנאביס - אתגר הגלגול והעישון הגדול ביותר
סיגר קנאביס – אתגר הגלגול והעישון הגדול ביותר

הקנאגר נחשב לאחד הגלגולים המסובכים ביותר מכיוון שהוא מצריך זמן, סבלנות, חומרים נדירים (יחסית למצבנו בישראל) וידיים מנוסות. אם אתם חיים “מהגרם לפה” או מתקשים לגלגל OCB עד הסוף, כנראה שכדאי לכם לוותר על התענוג ולהתחיל בקטן.

אם בכל זאת אגרתם את האומץ והמשאבים וגמלתם בליבכם שהשאכטה הבאה שלכם עומדת לבוא מסיגר ירוק ומלא בכל טוב, כך תעברו את ההתנסות המסובכת בשלום:

חומרים:

  • 7-10 גרם של פרחי קנאביס איכותיים
  • 1 כף של אבקת כיף
  • 1 שקית וואקום (זיפ-לוק)
  • חוט פשתן באורך 1 מטר
  • 5-7 עלי קנאביס טריים וגדולים
  • שיפודי במבוק (או שיפודים רגילים מעץ)
  • שמן קנאביס בריכוז גבוה – לשימון השיפודים

תהליך ההכנה:

1. קחו שיפוד וטבלו אותו בשמן קנאביס, ודאו כי השמן מכסה כ-2/3 מאורכו הכולל של השיפוד, והשאירו את חלקו האחר נקי.

2. גרסו את הפרחים לחתיכות קטנות והתחילו למעוך אותם סביב השיפוד בחלקו מצופה השמן. שאפו ליצור “נקניק” אחיד בקוטרו ובצפיפותו אשר יקיף את השיפוד באופן שווה.

קנאגר - סיגר קנאביס כרוך בחוט פשתן
אחרי שיצרתם שיפוד מצופה בפרחים, כרכו סביבו חוט פשתן שיחזיק את המבנה יציב

3. כרכו בזהירות את חוט הפשתן סביב הנקניק הפרחוני שיצרתם כך שיהדק ויחזיק את כל המבנה יחד, וקשרו את הקצה. נסו למצוא יחס הידוק שלא ימעך ויהרוס או להיפך, יהיה רפוי ולא יתרום לתהליך.

שיפודים עליהם מולבשים קנאגרים - סיגרים עם קנאביס
כשסיימתם לכרוך את השיפוד, הניחו אותו בשקית אטומה במקרר למשך 4 שעות

4. הכניסו את השיפוד המצופה לשקית האטומה והניחו אותה בעדינות בתוך המקרר. חכו 48 שעות ותדאגו שאף אחד לא ינשנש לכם את היצירה המתהווה.

5. הוציאו מהמקרר את הסיגר שבדרך, ובזהירות רבה פרקו את החוט שמחזיק את המבנה. אם הכל יציב ומחזיק את עצמו, תוכלו לעבור לשלב הבא (אם לא, חזרו על 2 השלבים הקודמים עד להצלחה).

סיגר קנאביס - קנאגר
כשפירקתם את החוט, הסיגר עדיין אמור להישאר שלם ויציב. אם לא, חזרו על שלב המקרר

6. בחרו את העלים הכי טובים ורחבים, מרחו אותם במעט שמן והתחילו לכרוך אותם סביב נקניק הפרחים באופן הדוק. חשוב להיות מחושבים ולזכור שעם יותר או פחות מדי שמן, העלים לא יידבקו.

בשלב זה אפשר להוסיף שכבה של קיף מתחת לעלים, או לכרוך סביבה “נחש” של ג’אראס (אם כבר להתפרע), כל דבר שיוסיף לאתגר.

עלי קנאביס טריים
כרכו את הסיגר בעלים הטריים והרחבים ביותר שתוכלו למצוא

7. אחרי שסיימתם לכרוך את הסיגר בעלים ואתם בטוחים שהכל עומד במקומו, צפו את הסיגר שלכם בשכבת שמן נוספת וכרכו בשנית את חוט הפשתן כדי להדק את כל העסק ביחד בשלב הייבוש. כמעט סיימנו!

עכשיו מגיע השלב הכואב והקשה ביותר בתהליך – לחכות שבועיים. כן כן, על פי מגדלים מומחים ממחוז הומבולדט שבקליפורניה (“ארץ המריחואנה“), יש לחכות 14 יום כדי שהעלים יתייבשו מספיק לעישון וכן בכדי שהכל ייספג טוב טוב בשמן. בכל מקרה, את העלים הטריים לא תוכלו לעשן מיד, ולכן תקופת הייבוש היא הכרחית.

8. לאחר שבועיים של ייבוש, התירו את החוט (בזהירות עם ידיים רועדות מהתרגשות), ובעדינות שלפו את הסיגר החוצה.

סיגר קנאביס - קנאגר
לאחר שבועיים קשים של המתנה: הסיגר הירוק המוכן לעישון

בתיאבון!

https://www.youtube.com/watch?v=9DKaXjhS_IE

ראו עוד:
איך לאכול קנאביס: 4 טיפים לפני פעם ראשונה
5 הרגלים של צרכני קנאביס – שאפשר לוותר עליהם
האם וכיצד כדאי לספר להורים שאתם מעשנים קנאביס

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר