מגלגל...
x

קנאביס נמס: אבקת קנבינואידים להכנת משקאות

במקום אבקות שוקו או קפה נמס אפשר עכשיו להכין משקה קנאביס מאבקות קנבינואידים מוכנות. האבקות מוצעות במגוון “טעמים” ומיועדות לצריכה יומיומית לטיפול טבעי בכאבים ולמצב רוח נעים. 180 ש”ח לחבילה של 30 יחידות.

שוק הקנאביס החוקי בארה”ב ממשיך להתפתח ומספר הדרכים בהן ניתן לצרוך קנבינואידים ממשיך לעלות: חברת ‘Dixie Brands‘ האמריקאית, המתמחה בהפקת משקאות קנאביס, השיקה החודש מוצר חדש וראשון מסוגו: אבקת קנאביס להכנת משקאות אנרגיה מועשרים בקנבינואידים.

בתחילת החודש הכריזו מנהלי החברה על השקתו של ליין האבקות החדש, שזכה להיקרא ‘ACESO’ על שמה של אלילת הרפואה היוונית.

סדרת אבקות הקנבינואידים ACESO - קנאביס בעולם תוספי התזונה
סדרת אבקות הקנבינואידים ACESO – קנאביס בעולם תוספי התזונה

מאז שאושרו חוקי הלגליזציה בוושינגטון וקולורדו שיווקה החברה מלבד המשקאות בהם היתה מפורסמת במיוחד, גם תמציות CBD ו-THC לצרכי פנאי ורפואה תחת המותג “סינרגיה” וכן מגוון מוצרים אחרים המועשרים בקנבינואידים כגון קרם גוף, סוכריות מנטה בטעמים, שוקולד ואפילו משחה מיוחדת להרפיית שרירים.

הליין החדש, שכולל גם סדרה של בקבוקוני ספריי-קנאביס להתזה ישירה לתוך הפה, מורכב מ-3 נוסחאות שונות של אבקות – הנקראות “שלווה”, “רוגע” ו-“בריאות” (Soothe, Calm and Wellness) – כל אחת מהן מכילה ריכוז שונה של CBD/

גם זה בטח יעניין אותך
משקאות אנרגיה וקנבינואידים - מאת חברת "דיקסי"
משקאות קנאביס של Dixie

מוצרי החברה אינם נחשבים עדיין למוצרים רפואיים או נושאים תו תקן של הרשויות, אלא נמכרים כתוספי תזונה בלבד. עם זאת החברה מצהירה כי הם מתאימים לטיפול טבעי במגוון מצבים רפואיים.

“אנו גאים להשיק את נוסחאות הקנבינואידים היעילות שלנו, שמהוות מענה טבעי ויומיומי לכאבים וחרדה,” מסביר טריפ קיבר (Tripp Keber), מנכ”ל החברה. “נוסחאות אלו לוקחות את השימוש בקנבינואידים למקום חדש, אך במקביל נשארות במסגרת פשוטה לנטילה ושימוש שהופכת אותן למוצר ייחודי.”

את האבקות ניתן לרכוש באתר זה בחבילות של 5 יחידות (38 ש”ח) ו-30 יחידות (180 ש”ח).

ראו עוד:
תערוכה: איך נראה עובש בהשפעת סוגי סמים
מיחזור אמנותי: פורטרטים מניירות גלגול משומשים
במקום סמים: באירופה מסניפים אבקת קקאו במסיבות

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר