טוען...

קנאביס וזוגיות – איך לשמור על מערכת יחסים תקינה עם מי שצורך מריחואנה או חשיש?

מערכת יחסים היא דבר מורכב...
מערכת יחסים היא דבר מורכב...

יחסים בין בני זוג הם דבר מורכב ומסובך בכל מקרה.
הוספת קנאביס לתערובת יכולה להיות יעילה במיוחד במגוון תחומים (פחות מריבות, יותר חיוכים, סקס מעולה וכו’) אך גם עלולה להוביל לחיכוכים מיותרים. מומלץ לדעת לאן נכנסים לפני שעושים זאת ולכן הכנו רשימה קצרה של טיפים לשמירה על מערכת יחסים זוגית תקינה.

טיפים לשמירה על מערכת יחסים תקינה עם בן זוג שצורך קנאביס

1. קחו בחשבון את הסיכונים החוקיים שבהחזקה ו/או שימוש בקנאביס ללא רשיון לקנאביס רפואי. אמנם מריחואנה וחשיש אינם מסוכנים, אך המשטרה כן.

2. THC, החומר הפעיל בקנאביס, עלול לגרום לתיאבון, מחשבות מעמיקות ויצירתיות, שלווה מסויימת וצחקוקים פתאומיים. זיכרו שייתכן וללא השפעת הקנאביס, בן הזוג יהיה קצת פחות רעב, חושב, שליו ומצחקק…

3. הקפידו למצוא זמן משותף בו שניכם סחים (“סחי” – נטול השפעת מריחואנה או חשיש). שלא תתעוררו יום אחד ותגלו שלידכם נמצא אדם שאתם לא מזהים (יש מצב שזה קורה גם ככה וגם לסחים – כך לפחות זה נראה בשטח…).

4. סביר להניח שלבן הזוג יש חברים מעשנים – עשו מאמצים בכדי להתחבב עליהם. חברים ותיקים תמיד קודמים לדייט החדש שהבאת הביתה.

5. צריכת מריחואנה או חשיש היא בחירה אישית של מי שצורך. כבדו את בחירתו של בן הזוג ושימרו על בחירתכם האישית במקביל.

6. הבהירו לבן הזוג שאתם מצפים להיות חשובים יותר מהשאכטה. ייתכן והאהבה האדירה אליכם תגרום לו להפסיק לעשן אבל זיכרו שגם סביר שבמוקדם או במאוחר הוא שוב ירצה ואתם עלולים להיראות כמכשלה בדרך.

7. בהמשך לסעיף הקודם – הצבת אולטימטום למי שמעשן (בסגנון – “זה או אני או החשיש”) עלולה להוביל לאכזבה של אחד הצדדים. זיכרו שכאשר אתם בוחרים לצאת עם מישהו, אתם בוחרים בחבילה כולה.

8. אופי הבליינות של צרכני קנאביס שונה מזה של מרבית חבריכם חובבי האלכוהול. לפיכך יעדיפו כנראה סרט טוב, טיול בטבע או פויקה חברים לפני יציאה לפאב בימי שישי סוערים.

9. אם אינכם מעשנים, זיכרו ששהייה בקרבת מי שמעשן עשויה להקל עליכם להתחיל לעשן גם כן. זיכרו לעשות את מה שטוב בשבילכם ואל תנסו לרצות אחרים. אם החלטתם לנסות לעשן, מומלץ לעיין במדריך למעשן המתחיל.

10. ידע זה כוח – לימדו וחקרו על האמת והעובדות מאחורי שימוש בסמים בכלל, הסיבות להוצאתם מהחוק ועל ההיסטוריה של צמח הקנאביס בפרט.

11. אל תניחו שאתם מבינים או יודעים מדוע בן הזוג בוחר לצרוך קנאביס. לכל אדם יש את הסיבות שלו. אם מעניין אתכם או שאולי אתם דואגים מאופן השימוש, נסו להעלות את הנושא לשיחה מבלי לשפוט את בן הזוג.

יש לכם טיפים נוספים? נשמח לשמוע בתגובות :)

מערכת יחסים בריאה

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר