מגלגל...

סאוור דיזל: סונול תמכור קנאביס רפואי בתחנות דלק Sogood

חברת "סונול" מתכוונת להקים בתחילת שנת 2022 רשת של בתי מרקחת שישווקו קנאביס רפואי בתחנות הדלק So Good ברחבי הארץ. בשלב ראשון ייפתחו בתי מרקחת לקנאביס בתחנות דלק באילת ובמודיעין תוך כוונה להתרחב לפעילות כלל ארצית

חברת “סונול” צפויה להקים רשת בתי מרקחת לממכר קנאביס רפואי בתחנות דלק שבבעלותה. כ-30 מיליון ש”ח יושקעו בהקמת הפעילות שצפויה להתחיל רשמית בתחילת שנת 2022, כך על פי דיווח בווינט הבוקר.

על פי הדיווח שני הסניפים הראשונים ייפתחו בתחנות דלק של סונות באילת ובמודיעין. מלבד מוצרי קנאביס רפואי יימכרו בבתי המרקחת בתחנות הדלק גם תרופות ומוצרי פארם “רגילים”.

מלבד בתי מרקחת לקנאביס בתחנות דלק, תוקם פעילות קנאביס רפואי גם בסניפי בתי מרקחת חדשים של הרשת בערים שונות בסמוך לסניפי רשת הסופרמרקטים “סיטי מרקט” אותה “סונול” רכשה לאחרונה.

קנאביס רפואי סונול Sogood
תחנת דלק “סונול” – בקרוב עם קנאביס רפואי

ההצטרפות של סונול לפעילות בתחום הקנאביס באה בהמשך להצטרפות של גורמים חזקים ועתירי ממון בתחום. למשל, בתחילת 2022 צפויה להיפתח פעילות דומה גם ברשת בתי המרקחת “גוד פארם” בבעלות רמי לוי.

ניר גלילי, מנכ”ל סונול, אמר לווינט: “כניסתה של סונול לתחום הקנאביס היא בשורה של ממש לציבור צרכני הקנאביס הרפואי בישראל. תחום הקנאביס הרפואי תפס תאוצה בארץ. הוא נהנה מתמיכה רגולטורית שתאפשר לו להמשיך להתפתח ולהיות גם בשבילנו מנוע צמיחה משמעותי. זו חלק מחוויה שמציעה סונול ללקוח הכוללת גם תדלוק, קמעונאות ושירותים נוספים על הדרך”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר