קנאביס במזוודה: צעירים נתפסו עם מריחואנה פעמיים באותו היום

המשטרה פרסמה סרטון מהרגעים שלאחר מעצרם השני של שני צעירים, לאחר שבמזוודה שהחזיקו נמצאו שקיות מלאות קנאביס במשקל מוערך של כ-300 גרם. עוד נמצאו מספריים, משקל וכסף מזומן. זה היה העיכוב השני של אותם צעירים באותו יום.

2 תושבי הדרום נתפסו פעמיים תוך יממה, כשברשותם קנאביס במשקל מאות גרמים ובשווי אלפי שקלים.

בפעם הראשונה, בראשית השבוע, בשעות הלילה, נתפסו השניים על ידי שוטרים בכביש ‘בגין’ בירושלים. הם נעצרו לבדיקה ובחיפוש מצאו השוטרים ברכב מעט ‘חומר החשוד כסם מסוכן’ בכמות קטנה המוגדרת לצריכה עצמית וכסף מזומן על סך כ-5000 ₪. הם עוכבו לתחנת מוריה לחקירה ובסיומה שוחררו.

שעות בודדות חלפו והשניים זוהו שוב במרכז ירושלים כשברשות אחד מהם מזוודה כסופה גדולה.

“מתחקור ראשוני עלה החשד כי החשודים מסתירים דבר מה במזוודה שאינו חוקי ובשל כך ערכו השוטרים חיפוש, במהלכו נתפס חומר החשוד כסם מסוכן מסוג ‘מריחואנה’ בכמות גדולה שהיה מחולק במזוודה ומוסתר במקומות שונים,” מסרה המשטרה.

עוד נתפסו ברשותם פנקסי המחאות וכרטיסי חיוב שונים שאינם על שמם וחשודים כגנובים.

“מהחקירה עולה כי על פי החשד מטרתם של החשודים ויעודם של הסמים הייתה לשם הפצתם באזור ירושלים והדרום,” נמסר.

החשודים נעצרו והובאו לחקירה בשנית בתחנת לב הבירה בחשד לעבירות ‘יבוא/סחר/החזקה/הספקה של סמים מסוכנים’ וכן בגין ‘החזקת נכס החשוד כגנוב’.

“פעילות המשטרה הנפרסת בכלל הגזרות והמוקדים נמשכת כל העת ובמטרה לאתר חריגים וגורמים עבריינים המנסים לשבש ולפגוע בשגרת החיים של התושבים וזאת באמצעות סחר והפצה של סמים מסוכנים שלא אחת מגיעים לידיהם של קטינים וילדים ועלולים להוות סכנה ממשית שלחייהם,” מסרה המשטרה עוד. “משטרת ישראל תפעל בכל הכלים העומדים לרשותה על מנת להיאבק בסחר והפצה של סמים ככל שתידרש ותפעל למיצוי הדין עם החשודים.”

קנאביס במזוודה

קנאביס במזוודה

קנאביס במזוודה

קנאביס במזוודה

קנאביס במזוודה

ראו גם:
שיא חדש: עוכבו לחיפוש 3 פעמים ב-24 שעות
חיילים רואים חשיש בפעם הראשונה

חדשות