מגלגל...

קנאביוגרפיה – מגדיר זני קנאביס בעברית

סטודנט לתקשורת חזותית בשנקר מציג: מגדיר זני הקנאביס העברי, העשוי כולו מהמפ ומכיל מידע בעברית אודות 36 זני קנאביס שונים בליווי איורים מקוריים וכן מתכונים לבישול עם קנאביס ופרק שלם העוסק בהמפ ושימושיו בתעשייה.

מוזיקה: Soul Supreme AFK

סטודנט לתקשורת חזותית ממכללת “שנקר” אשר ביקש להישאר כרגע בעילום שם, עמל במהלך הסמסטר האחרון על יצירתו של הספר “קנאביוגרפיה” – מגדיר זני קנאביס עברי, הראשון מסוגו עד כה, אשר מיועד לקהל הישראלי עם דגש על אוכלוסיית החולים.

הספר מפרט על 3 זני-האב סאטיבה, אינדיקה, רודראליס, וכמו כן גם על מספר זנים היברידיים. בסך הכל ישנו מידע מורחב אודות 36 זני קנאביס שונים, אשר כולל פרטים כלליים אודות הזן, השפעה עיקרית, יעילות רפואית ותיאור התפרחת.

במקום תמונות, מכיל הספר איורים מפורטים אשר צוירו על ידי מאייר שעבד גם הוא על הפרויקט ולכן הנם מקוריים וייחודים. האיורים המדויקים תואמים את המציאות וממחישים את מראם האמיתי של הזנים השונים.

קנאביוגרפיה - תפתחו ותפרחו
קנאביוגרפיה – תפתחו ותפרחו

גרסת הספר הבסיסית שתוצע לקהל הרחב תהיה עשויה ככל הנראה מנייר רגיל בכריכה חצי-קשה. לעומתה, “ספר האמן” המקורי אשר יוצע גם הוא למכירה, עשוי 100% המפ כולל הנייר, חוטי התפירה והכריכה ומגיע בתוך “מעיל” מכובד שעשוי גם הוא מהמפ.

מלבד דפי המידע אשר מוקדשים לזנים השונים, מכיל הספר גם מספר מתכוני בישול עם קנאביס שעברו עריכה מחודשת מתוך הספר ״עוגה עוגה עוגה״ שיצא בשנת 2001 מאת ״ישראלים מהפנים״ וכן פרק העוסק בהמפ ושימושיו בתעשייה.

פרויקט ההשקה של הספר החדש אשר צפוי להיפתח ברשת בקרוב, יכלול מלבד הספר עצמו גם השקת ליין ביגוד ותיקים אשר עשויים גם הם מ-100% המפ ואפילו ארוחת ערב מלאה על טהרת ההמפ הכוללת שלוש מנות ושתיה, אשר תבושל על ידי אחד השפים המפורסמים בארץ.

קנאביוגרפיה - מגדיר זני הקנאביס העברי
מידע בעברית על כל זן, כולל איורים מקוריים | צילום: שחף מור

“התחלתי את הפרוייקט במיוחד למען אותם חולים שסובלים על לא עוול בכפם ומונעים מהם את התרופה הטבעית, שגדלה פרא בכל רחבי תבל לאורך ההסטוריה” מספר יוצר הספר, “מעבר לכך, כיום כולם מעשנים והתפיסה הציבורית כלפי הצמח המדהים הזה נמצאת בשיא של כל הזמנים, אך כמעט אף אחד לא מודע לפוטנציאל הטמון בקנאביס מעבר לעישון.”

“רוב הישראלים לא יודעים שאפשר לייצר מהמפ גם ביגוד, אקססוריז ואפילו מזון בריאות מגוון וטעים. במקום לתאר, הדפסתי את הספר על המפ, כרכתי אותו בהמפ ותפרתי את הדפים עם חוט המפ, כדי שכולם יוכלו לראות ולהרגיש את זה בידיים.”

בשל העלויות הגבוהות, נכון לכרגע נמצא יוצר הפרויקט בתהליך מציאת הוצאה לאור עבור הספר וכן חברת ביגוד אשר תפיק את הליין החדש. למרות הקשיים, צפוי הפרויקט המעניין לצאת לדרך כבר בתקופה הקרובה.

ראו עוד:
חדש: המפ לשמירה על הגיינת הפה
הכפר עם תוחלת החיים הארוכה בעולם – ניזון מזרעי המפ
סוללות קנאביס: סיבי המפ יעילים בשמירת אנרגיה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר