תרבות ב’היי’: סרט הדוקו-קנאביס המדובר של השנה

The Culture High – סרט דוקו-קנאביס חדש ומקיף יצא לאקרנים בארה”ב לקראת סוף השנה. בסרט ישתתפו ריצ’רד ברנסון, ויז קליפה, ג’ו רוגן, פרופ’ לסטר גרינספון, בי-ריל, סנופ דוג ועוד רבים וטובים. צפו בטיזר:

מהאנשים שהביאו לכם את ‘The Union‘ – סרט הדוקו-קנאביס זוכה הפרסים והמוצלח ביותר שפורסם עד כה: The Culture High – סרט המשך לסרט הקודם, אשר עוקב אחר מהפכת הקנאביס בארה”ב.

“הסרט מביא את סיפורו של האיסור על מריחואנה וחושף את האמת שמאחורי הטיעונים בעד ונגד לגליזציה,” נכתב באתר שנפתח לכבוד הסרט החדש. “הדיון על חוקיות המריחואנה הגיע לגבהים חדשים ובהמשך לסרט הקודם, The Culture High מעלה את הנושא בפני השמות הגדולים בתעשייה היום.”

בסרט, שבויים על ידי ברט הארווי ושאת התקציב לו (240,000$) גייסו המפיקים במימון חברתי באתר גיוס הכספים Kickstarter, מופיעים סלבריטאים, סוכנים סמויים לשעבר, פרופסורים, מדענים ודמויות שונות מעולם הקנאביס, המנסות לסכם את מצבו של הקנאביס בימים אלו בעולם.

בסרט משתתפים ריצ’רד ברנסון, ויז קליפה, ג’ו רוגן, פרופ’ לסטר גרינספון, בי-ריל, סנופ דוג ועוד רבים וטובים, והוא צפוי לצאת לאקרנים בארה”ב ב-17 באוקטובר 2014. במהרה הוא צפוי להגיע לרשת וכמובן שנפרסם אותו מיד.

הרקע להפקת הסרט (מתוך קמפיין גיוס הכספים):

צפו בטיזר לסרט:

השבוע פורסם לראשונה הפוסטר הרשמי:

The Culture High

ראו עוד: דוקו-מריחואנה: סרטים תיעודיים באורך מלא על קנאביס
ראו עוד: סיכום שנה בקולנוע: 10 סרטי הסטלנים של 2013
ראו עוד: “ילד קנאביס” – לצפייה ישירה

חדשות
שינוי גודל פונט
מלאי