ליגלייז: קליפ חדש של ‘הדג נחש’ שורף את הרשת

לקראת המופע המיוחד שלהם בחודש הבא השיקו חברי ‘הדג נחש’ קליפ חדש לשיר הלגליזציה שלהם “ליגלייז”. הקליפ הוא הפקת סטופ-מושן מרהיבה ומיוחדת שזכתה עד כה למאות אלפי צפיות.

בחודש הבא (28.1) יציינו חברי ‘הדג נחש’, אחת הלהקות המזוהות ביותר בישראל עם תרבות הקנאביס והשאכטות, יום הולדת 13 לאלבום המופת שלהם “חומר מקומי”, הכולל שירים מוכרים כמו “חליפות”, “הכאפה המצלצלת”, “רק פה”, “שירת הסטיקר” וכמובן הלהיט הגדול “מה נעשה”, שהפך להמנון של ממש.

לכבוד המאורע תיערך הופעה מיוחדת בהאנגר 11 בתל אביב שבו גם יתארחו שלום חנוך, יוסי פיין, ליאורה יצחק, פלד ו-MC שירי ולקראת האירוע פרסמו חברי ‘הדג’ קליפ חדש לאחד השירים החדשים יותר שלהם, Legal Eyes (נשמע כמובן כמו “ליגלייז”) שאינו חלק מהאלבום “חומר מקומי”, ושזכה כבר בעת פרסומו ב-2014 לפופולריות רבה עם כמליון צפיות ברשת.

‘ליגלייז’, שהופק בשיתוף עם הרכב האלקטרו-טראנס ‘אינפקטד משרום’, זוכה כעת, שנתיים אחרי שפורסם לראשונה, לקליפ חדש מיוחד ומושקע למדי, המציג תסריט ודמויות המשלבות קנאביס לאורך חלקים נכבדים מהשיר.

“בשנתיים האחרונות יצרתי ביחד עם כמה חברים טובים את הקליפ הכי שאפתני, מורכב ומסובך שעשיתי בחיים לשיר הלגליזציה של הדג נחש ואינפקטד משרום,” כתב מפיק הקליפ, טל זגריבה, יחד עם רוברט מורנו ודניאל ששון.

“זאת הייתה הרפתקאה מטורפת שהוציאה אותנו למסע של שנתיים בין טכניקות אנימציה משוגעות, צילומי לייב אקשן סהרוריים ומלא יצירתיות וצחוקים… מה אני אגיד לכם, מה לא עושים למען הלגליזציה?!”

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט