מגלגל...

קית’ ריצ’רדס נהנה מג’וינט לארוחת בוקר גם בגיל 71

הגיטריסט הנודע של הרולינג סטונז מעשן את הג’וינט שלו על הבוקר גם היום בגיל 71, ומעולם למעשה לא הפסיק – כך הוא עצמו מספר בראיון למגזין המוזיקה MOJO. “אני מעשן באופן קבוע ורגיל, ג’וינט מוקדם בבוקר,” הוא מספר.

קית' ריצ'רדס 1971 - 2015
קית’ ריצ’רדס אז (1971) ועכשיו (2015)

קית’ ריצ’רדס, גיטריסט הסטונז שגם היום בגיל 71 מקפץ על במות בכל העולם, מספר בראיון למגזין המוזיקה MOJO בין השאר גם על הרגלי צריכת הסמים שלו.

על פי הדיווח סיפר ריצ’רדס כי גם היום הוא עדיין פותח כל בוקר עם ג’וינט, עדיף של קנאביס שצמח באזור קליפורניה, וכי אחד הדברים מהם הוא נהנה במיוחד זה לראות כיצד מדינות ארה”ב הולכות לעבר לגליזציה.

קית' ריצ'רדס על שער מגזין MOJO
קית’ ריצ’רדס על שער מגזין MOJO

“אני מעשן באופן קבוע ורגיל, ג’וינט מוקדם בבוקר. רק קליפורני,” אמר. “אחד הדברים הכי מהנים לצפייה זו מפת אמריקה והמדינות בה שהולכות ונצבעות בירוק… ירוק… ירוק.”

ריצ’רדס, שידע היטב את עולם הסמים, הפסיק להשתמש בהרואין בשנת 1978 לאחר שנעצר בפעם החמישית. בשנת 2006 הפסיק גם עם הקוקאין אחרי שנפל מעץ באיי פיג’י ונזקק לניתוח מוח. כשנשאל בראיון האם הוא עוד שותה אמר כי הוא נוהג להנות ממשקה מדי פעם אבל התעקש ש”חוץ מזה אני די נקי”.

באוטוביוגרפיה שפירסם כתב קית’ כי הוא מאמין שהסוד לאריכות הימים שלו היא שהסמים אותם נטל תמיד היו מהאיכות הגבוהה ביותר. “אני מעולם לא אשים את העוד קצת כדי להתמסטל טוב יותר. זה המקום בו רובם נדפקים,” כתב.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר