מגלגל...

קיצור דרך לקבלת אישור קנאביס רפואי: ביתה של שרת הבריאות

הביורוקרטיה הסבוכה איתה נאלצים להתמודד אלו המבקשים אישורי קנאביס רפואי מעולם לא נראתה פשוטה יותר למעקף. חולים רבים שהמתינו חודשים רבים לקבלת אישור מצאו כתובת לקיצור דרך לרשיון המיוחל.

סובלים מכאבים? חולים בפרקינסון או טורט? כתובת חדשה לקבלת אישורי קנאביס רפואי במהרה: ביתה של שרת הבריאות יעל גרמן בהרצליה.

“אני לא מאמינה שיש היום אפילו חולה אחד שמעוניין וצריך קנאביס ולא מקבל,” אמרה השרה במליאת הכנסת במהלך דיון שקדם להצבעה על הצעת החוק החדשה שקראה להגדיר את הקנאביס כחומר בעל תועלת רפואית.

יעל גרמן
יעל גרמן

“אם יש מישהו שמעוניין בקנאביס רפואי, הוא יודע את הכתובת,” אמרה. “אני מטפלת באופן אישי בנושא הזה.”

מאחר ודבריה של השרה אינם מדוייקים בלשון המעטה, קשה לדעת האם היא אכן מתכוונת לדברים שהיא אומרת או שזהו נסיון של משרד הבריאות למוסס את מאהל המחאה ששוהה כבר למעלה מחודש וחצי מחוץ לביתה ברחוב אוסישקין 43 בהרצליה בעזרת חלוקת רשיונות בסיטונאות.

כך או כך, על פי דיווחים שהגיעו לכתב המגזין, מסתבר כי למעלה מ-80% אחוזים מאלו שהגיעו לביתה של השרה עם התיק הרפואי ועם המלצת רופא לקנאביס רפואי, גם קיבלו את הרשיון המיוחל במהרה, ימים בודדים לאחר שהגיעו למאהל המחאה.

האישורים מחולקים ישירות למטופלים שיושבים מחוץ לביתה של השרה מבלי לעבור את הדרך “הרגילה” איתה נאלצים להתמודד אלו שמקבלים את הרשיונות באופן מסודר.

אם כן, נראה שבמידה ואתם סובלים מכאבים כרוניים, תסמונת טורט, מחלת פרקינסון, טרשת נפוצה, סרטן, איידס ושאר כאבים ו/או תופעות בריאותיות שונות, הדרך המהירה ביותר לקבלת הרשיון היא להגיע לכתובת ביתה של השרה יחד עם התיק הרפואי ולהגישו ישירות אליה, כפי שהיא עצמה הורתה.

בהצלחה!

ראו גם: מה בין משרד הבריאות, חברת “טבע” ומפלגת “יש עתיד”?
ראו גם: קנאביס רפואי בישראל – אינטרסים זרים, חולים מבולבלים ורופאים מאויימים

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר