מגלגל...

קילודרמה: שיר מריחואנה / גלעד כהנא

“קילודרמה” – שיר מריחואנה חדש של גלעד כהנא במסגרת הפרויקט המשותף שלו עם תמיר מוסקט – “לא כוחות”. “זה סיפור על חקלאי שנדרש לרדת למחתרת בגלל האיסור על קנאביס,” מסביר כהנא. צפו:

גלעד כהנא, אחד התומכים הבולטים בקריאה להפסקת רדיפת צרכני הקנאביס בישראל, ממשיך להעלות את הנושא לדיון גם ביצירותיו האמנותיות. אחרי שסיפר שיאיר לפיד עישן לא מעט ג’וינטים בחייו, הצטלם במסגרת פרוייקט המפורסמים “תנו לעשן בשקט” וטען בראיון חג מיוחד ש”גראס זה המיינסטרים“, משיק כעת כהנא שיר חדש – כולו סביב תרבות המריחואנה.

בשיר החדש, שמגיע בצורת קליפ מוטרף ומיוחד כהרגלו, מספר כהנא על חוויותיו של חקלאי מסכן שלבו כואב עליו לאחר שאהובתו עזבה אותו, והוא נעזר בצמח המריחואנה כדי להקל על מכאוביו. בקליפ – בדומה לקטע הקודם בפרוייקט, נדל”ן, בו השתתפה גם מרינה מקסימליאן המופלאה, מופיע כהנא עם שלל תלבושות ואביזרים כדרכו המיוחדת והמקורית.

קילודרמה גלעד כהנא

“קילודרמה הוא, איך לא, שיר על קילו מריחואנה,” מסר כהנא לכתב המגזין. “זהו סיפורו של חקלאי אשר נדרש לרדת למחתרת. היה זה לפני שנים רבות, בעת העתיקה, כאשר צמח הקנאביס עדיין נחשב לא חוקי ורשויות החוק בזבזו את משאביהן היקרים ברדיפה אחר הספקים והמשתמשים התמימים.”

“החקלאי שבשיר לקה בפרנויה בעקבות הרדיפה ושכח כליל היכן חנה את רכבו ובו שק של קילוגרמה של מריחואנה, ומכאן שורש הדרמה, ועל כן שם השיר – קילודרמה,” הסביר כהנא.

גם זה בטח יעניין אותך

השיר, שוב בדומה לקטע הקודם, מבוצע בשלוש שפות שונות: עברית, אנגלית וספרדית, ובכולן מתאונן החקלאי המסכן על אהבתו שברחה ועל הגראס שבא לעת צרה.

צפו:

מילות השיר (בתרגום מספרדית):

קילודרמה

קילוגרמה
מה הדרמה?
לא זוכר דבר
קילוגרמה
אהבתי עזבה
מה הדרמה?
קילודרמה

עישון גראס בעצם מגביר את האושר
קדימה
עישון גראס זה דבר טוב

לא, החיים אינם קלים
לפעמים קצת נשברים
לא, לא זה לא
בא לו בקלות
ההשתטות

איפה היא
איפה המריחואנה שלי?

ראו עוד:
“ים בעננים” – שירי סטלנים כחול לבן
מה אם עגבניה היתה לא חוקית? שיר לגליזציה חדש
שיר הלגליזציה החדש של אינפקטד משרום והדג נחש
ריאלייז ליגלייז: קליפ לגליזציה חדש

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר