קיבל 23 קילוגרם מריחואנה בטעות – ודיווח למשטרה

כ-23 ק"ג של מריחואנה נשלחו לכתובת הלא נכונה בניו ג'רזי והגיעו בטעות לאזרח תמים שהתקשר מיד למשטרה לדווח על החבילה. המשטרה החרימה את הממצאים ופונה כעת לציבור בבקשה לעזרה באיתור הבעלים.

תושב ניו ג'רזי קיבל לדלת ביתו משלוח של חבילה גדולה ולא צפויה, המיועדת לאדם שהוא אינו מכיר ושמעולם לא גר בכתובת המדוברת. כשפתח את החבילה נדהם למצוא בה לא פחות מ-23 קילוגרם מריחואנה מוכנה לשימוש.

בניגוד למה שרבים אחרים היו בוודאי עושים, הוא בחר דווקא להתקשר מיד למשטרה ולדווח על הממצא. על פי הדיווח בארה"ב הוא ביקש שיגיעו שוטרים למקום בכדי לקחת את החבילה מחשש שתכולתה "עשויה להיות מסוכנת". על פי הודעת המשטרה בתגובה, שווייה של המריחואנה שנתפסה הוא לפחות 100 אלף דולר בשוק השחור.

מתנה לא צפויה: 23 קילוגרם מריחואנה
מתנה לא צפויה: 23 קילוגרם מריחואנה

מחפשים את הבעלים

יום לאחר התפיסה פרסמה המשטרה בדף הפייסבוק הרשמי שלה תמונות של חבילות המריחואנה שברשותה, מתוך נסיון למצוא את בעליהן.

הודעת משטרת בניו ג'רזי, ארה"ב, לגבי מריחואנה שנשלחה בטעות
השבת אבידה: המשטרה מחפשת את הבעלים

"אם אתם בעליה של החבילה, מצפים לה ומעוניינים לדרוש אותה בחזרה, אנא פנו לתחנת המשטרה," נמסר בהודעה לציבור. עוד נמסר כי בלשי המשטרה ימשיכו לעבוד בשיתוף עם כוחות שיטור מחוזיים, מדינתיים ופדרליים בכדי לאתר את האדם אליו יועד המשלוח.

במדינת ניו ג'רזי, בה החזקת קנאביס אסורה ובוודאי שלא בכמות כזו, אדם שיתיימר להיות בעליו של החומר שנתפס עלול למצוא את עצמו מאחורי סורג ובריח לתקופה ארוכה. מצד שני, עד כמה שבקשת המשטרה נשמעת מגוחכת, על פי הדיווח ישנה אפשרות סבירה שהמשלוח שייך למשפחת פשע והאדם שאיבד אותו אכן יגיע בעצמו למשטרה, מתוך רצון להגן על עצמו מההשלכות של אובדן המשלוח.

ראו עוד:
"מגרש כדורגל" של צמחי מריחואנה נחשף ליד לונדון
"מבצע קוד פתוח": קבוצת הפייסבוק של הסוחרים נחשפה
ארה"ב: המועמד לנשיאות הגיש חוק ללגליזציה של קנאביס

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט