טוען...

קונדומים בטעם קנאביס

לחובבי הז’אנר: קונדומים בטעם קנאביס

מריחואנה וסקס הם שילוב מנצח במיוחד עליו סיפרנו לא פעם בעבר – האפקט המרגיע והמענג שמשרה הקנאביס על הצורכים אותו עוזר מאוד לחושניות והיה בשימוש במשך אלפי שנים כחומר מעורר תשוקה.

קנאביס היה בשימוש במשך אלפי שנים גם בהודו שם פותחו שיטות הטנטרה ושיטות הריפוי ההודיות איור-ודה ואוננ-טיבי – כולן השתמשו בקנאביס על מנת להגביר את הליבידו, לכבוש את האונות ולרפא מחלות שונות.

ראו: מריחואנה וסקס: שילוב קלאסי

גם היום, אלו המנוסים בשילוב של מריחואנה איכותית עם סקס יוכלו לספר על חוויות מיניות שנמשכות זמן רב יותר מהרגיל ומענגות עשרות מונים יותר. הקנאביס יוצר רגישות פיזית כמו גם חיבור נפשי מנטאלי שעוזר להתגבר על חששות ופחדים בחדר המיטות. לפני שנה פרסמנו סיפור מרתק על השימוש בשמן קנאביס להגברת החוויות המיניות בכתבה “קנאביס – ויאגרה טבעית לשיפור חיי המין“.

עם זאת, מאחר וקנאביס קשה יחסית להשגה, בייחוד בצורת שמן קנאביס איכותי כמו זה שעליו סיפרה אמילי בכתבה הנ”ל, סביר להניח שרבים מהקוראים לא נהנים מהשילוב המנצח.

קונדומים בטעם קנאביס

חברה בריטית חדשה מציעה כעת קונדומים “בטעם” מריחואנה. הם לא ימסטלו אתכם ולא יספקו לכם את היתרונות הבריאותיים שבצריכת קנאביס, אבל אולי יעשו לכם קצת יותר חשק.

“בתוך כל אריזה תמצאו קונדום מגומי לטקס טבעי בגוון ירוק וברוחב 52 מילימטר ואורך 160 מילימטר,” מסופר באתר החברה. “הקונדומים משומנים בשמן סיליקון ומרכיבים אחרים המספקים את הטעם הייחודי.”

בחברה מבטיחים שהקונדומים עומדים בתקנים המחמירים ביותר ויספקו לכם בטחון, רגישות ושקט נפשי…

קונדום אחד יעלה לכם פאונד אחד (5.5 ש”ח בערך) ואריזה של 48 קונדומים תעלה לכם 260 ש”ח בערך (לא כולל משלוח).

ראו גם: ניירות גלגול מזהב 24 קראט

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר