קומיקאים במכונית מעשנים קנאביס

פארודיה על סדרת הרשת המצליחה של ג’רי סיינפלד “קומיקאים במכוניות שותים קפה”: יוצר הסרטים המוערך מייקל שטוסר מארח קומיקאים במכונית פולקסוואגן ישנה מודל שנות ה-60 אך בשונה מסיינפלד והקומיקאים שהוא אירח, הם אינם שותים קפה, אלא מעשנים קנאביס. צפו:

ג’רי סיינפלד, אחד הקומיקאים המצליחים בעולם, משדר מזה כמה שנים כבר סדרת רשת מצליחה ביותר בשם “קומיקאים במכוניות שותים קפה”. בכל פרק בסדרה מארח ג’רי קומיקאי מפורסם אחר ויחד הם שותים קפה ומדברים על הא ועל דא.

אמנם באחד הפרקים של “שותים קפה” נרשם אזכור לנושא הקנאביס כשלתכנית הגיע הקומיקאי לואי סי.קיי וסיפר על חיבתו לקנאביס, אך כעת מגיע פרק שלם שהוא פארודיה על התכנית ומתמקד בקנאביס בלבד.

לואי סי.קיי
לואי סי.קיי ב”קומיקאים במכוניות שותים קפה”

שם הפארודיה החדשה הוא מן הסתם “קומיקאים במכונית מעשנים קנאביס” ומי שמארח את הטרמפיסטים המפורסמים הוא יוצר הסרטים זוכה הפרסים מייקל שטוסר.

בפרק הראשון שהופץ לצפייה הבוקר (ד’) מתארחת לורן ווידמן (Lauren Weedman) שמלבד שם המשפחה שלה (אמיתי) שקשור לעולם הקנאביס, היא גם קומיקאית מובילה בתכנית הבידור “הדיילי שואו”.

לורן ווידמן
לורן ווידמן (הדיילי שואו): מעשנת קנאביס ב”קומיקאים במכונית מעשנים קנאביס”

בדומה לסיינפלד שמגיע בכל פרק עם רכב אספנות ישן אחר מקולקציית הרכבים בפרטית שלו, לסרטון החדש הביאו המפיקים ואן פולקסוואגן ישן מודל שנות ה-60 הזכור של ההיפים וילדי הפרחים בארה”ב.

בשונה מהסדרה של סיינפלד בגרסה החדשה האורחים מעשנים יחד קנאביס כמובן.

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט