קומדיית קנאביס חדשה: המגדלים מהחוף המזרחי

אחרי ‘העשב של השכן’ שהפכה ללהיט בארה”ב, תעלה באפריל הקרוב סדרת קומדיה חדשה בשם “המגדלים מהחוף המזרחי”, שתעסוק בעולם הקנאביס בצד הנכון של החוק. הסדרה תתרחש בחנות קנאביס בבירה וושינגטון די.סי ותצולם בתוך מטבח לשעבר שהפך לחלל גידול מקצועי.

קומדיית מריחואנה חדשה שתיקרא ‘המגדלים מהחוף המזרחי‘ (East Coast Grow) תעלה ב-20 לאפריל הקרוב לשידור ברשת, כך על פי הדיווח של רשת הטלויזיה FOX.

עלילת הסדרה תתרחש בעיקר בחנות קנאביס בעיר הבירה וושינגטון די.סי, בה נכנסו לתוקפם חוקי הלגליזציה בשנה שעברה, ותעסוק בצד המצחיק של שוק הקנאביס החוקי ולקוחותיו המגוונים.

הצילומים לסדרה מתקיימים בימים אלו בעיר הבירה, בתוך מטבח תעשייתי לשעבר שהפך לסט הראשי והוסב בצורה מרשימה לחלל מקצועי לגידול מריחואנה.

יוצרי הסדרה הם אמי טסילו (Amy Tasillo) ומאט דוהרטי (Matt Doherty), שניהם תושבי העיר.

“הרבה סדרות טלויזיה עוסקות בעיר הבירה וושינגטון”, אומרת אמי, “אך לרוב הן נוצרות על ידי אנשים שאינם תושבי העיר ועוסקות בצד שתושבי העיר אינם מכירים.”

אמי טסילו ומאט דוהרטי - יוצרי הסדרה 'המגדלים מהחוף המזרחי'
אמי טסילו ומאט דוהרטי – יוצרי הסדרה

על פי הדיווח, שני היוצרים השקיעו סכום של כ-20 אלף דולר מכיסם הפרטי למען הפקת הסדרה, במטרה להגיע איתה לאחד מערוצי הטלויזיה המובילים במדינה ולחשוף אותה לקהל הרחב.

למרות הגישה החיובית שננקטת בעיר כלפי המריחואנה, סרב המשרד לפיתוח סרטים וטלויזיה (D.C’s OMPTD) להתיר את צירוף הלוגו של לקרדיטים של הסדרה, מה שמונע ממנה לקבל חותם רשמי ולהתקבל לשידור בטלויזיה.

דובר מהמשרד לפיתוח סרטים וטלויזיה, טען כי המשרד מעודד את זוכתם של יוצרים צעירים לצלם סרט בכל נושא שיעלה על רוחם, אך בתור גוף רשמי הוא אינו יכול להיראות ככזה שמעודד נושא מסוים שעדיין רגיש בחברה. בנוסף, ציין הדובר כי עד שלא תתקבל הגרסה הסופית של הסדרה, היא לא תוכל לקבל אישור.

סט הצילומים - מטבח תעשייתי שהפך לחלל גידול
סט הצילומים – מטבח תעשייתי שהפך לחלל גידול

נכון לכרגע תאריך השחרור הרשמי של הסדרה נקבע כאמור ל-20 לאפריל הקרוב, בדומה לתאריך השחרור של הסרט ‘סבא שובב‘ עליו סיפרנו לכם בשבוע שעבר. יוצרי הסדרה הצהירו כי אם לא ישיגו ספונסר שיממן הפצה רחבה, תצא הסדרה לאור ברשת בלבד.

ראו עוד:
המדען: דוקומנטרי חדש על ד”ר רפאל משולם
מה שטבעי צריך להיות חוקי – סרטון סטודנטים
סדרת הקנאביס ששברה שיאים באינטרנט – בקרוב גם בטלוויזיה
דוקו-מריחואנה: סרטים תיעודיים באורך מלא על קנאביס, לגליזציה ומה שמסביב

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר