קולומביה: פשיטת משטרה על פסטיבל טראנס ישראלי – מגוון סוגי סמים נתפסו

כוחות משטרה גדולים פשטו על בנחפסט – מסיבה של ישראלים באזור בוריטצ’ה שבעיר סנטה מרתה בצפון קולומביה – ועיכבו עשרות מהם לחקירה. בתום האירוע נתפסו מגוון רחב של קנאביס וסוגי סמים בשקיות מוכנות למכירה.

כוחות משטרה בעיר סנטה מרתה השוכנת על קו החוף בצפון קולומביה, פשטו על פסטיבל הטראנס הישראלי בנחפסט (Benjafest) שנערך במהלך 3 הימים האחרונים (24-26/4) באזור בוריטצ’ה (Buritaca) בעיר.

במהלך הפשיטה נעצרו לחקירה עשרות ישראלים מתוך כ-200 המשתתפים, ונתפסו והוחרמו מגוון רחב של קנאביס וסוגי סמים כולל עשרות שקיות מריחואנה, 180 כדורי אקסטזי, 58 מנות קוקאין, 307 מנות של 2CB, 168 מנות MDMA ו-43 בקבוקי וודקה.

בסרטון שהגיע למערכת מגזין קנאביס נראים הישראלים שרים יחדיו אל עבר כוחות המשטרה המקומיים “אמא שלכם זו*ה”, צפו:

“בסנטה מרתה אין מקום לעבירות על החוק ולהפצה של חומרים אסורים לתיירים כפי שנעשה במסיבה המאורגנת על ידי הישראלים,” מסר הבוקר ראש עיריית סנטה מרתה, רפאל מרטינז.

עוד הוסיף ראש העיר מרטינז כי “אנחנו מחוייבים לכך שהעיר תמשיך להיות יעד תיירותי בינלאומי ולכן אנו מקדמים תיירות חוקית בלבד”.

כוחות המשטרה והאכיפה הקולומביאנים מתכוונים להקדיש את השעות הקרובות לבחינת האפשרויות הנמצאות בידיהם לטיפול בעצורים הישראלים בפסטיבל.

המשטרה כאמור סגרה את האירוע, עצרה חלק מהמשתתפים ושחררה את השאר לדרכם:

תמונות מהתפיסה:

בנג'פסט

בנג'פסט

בנג'פסט

בנג'פסט

חדשות