מגלגל...

קולומביה: ישראלים נתפסו עם קנאביס בחוף הים וקיללו את השוטרים

ימים ספורים לאחר מעצרם של עשרות ישראלים במסיבת טראנס, מגיע דיווח נוסף על ישראלים שנתפסו עם קנאביס וקיללו את השוטרים. המקרה הגיע אף למהדורת החדשות בו הוצגו הישראלים מטיחים עלבונות בשוטרים המקומיים.

התקשורת הקולומביאנית מדווחת על 4 ישראלים שנתפסו על חוף הים בקרטחנה כשהם מעשנים קנאביס ומקללים את השוטרים בבוטות.

האירוע זכה לתשומת לב רבה בקולומביה, נחשף בפני עשרות אלפי צופים ברשת ואף הגיע למהדורת החדשות בכתבה מיוחדת, בה מצולמים הישראלים כשהם מטיחים קללות בשוטרים המקומיים:

כפי שניתן לראות בסרטון פנה אחד התיירים הישראלים לשוטר תוך שהוא מחזיק באיבר מינו ואמר לו “אתה לא יודע מי אני, הקרטל משלם לכם, משלם לך, ואתה לא עושה כלום נכון? הומו מסריח”.

חבריו של הישראלי המשיכו: “הומואים מסריחים, מושחתים, אתה רעב יא מסכן? אין לך מה לאכול?”

על פי הדיווח באתר ‘מאקו’ לפי שעה שלטונות ההגירה בקולומביה כבר זיהו שניים מהתיירים והם נמצאים בתהליך בבירור כשהאשמה העיקרית שעומדת מולם היא העלבת עובד ציבור ו”חוסר כבוד לרשויות”.

התקשורת הקולומביאנית אף הגדילה לעשות וכינתה את המקרה בשם “אתה לא יודע מי אני”, כחלק ממה שנראה כמשפט המייצג את התרבות הישראלית על פי התקשורת בקולומביה.

מקרה זה מגיע ימים ספורים לאחר פשיטת משטרת קולומביה על מסיבת טראנס של ישראלים (צפו כאן), במהלכה נעצרו עשרות תיירים ישראלים והוחרמו מגוון רחב של סוגי סמים.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר