מגלגל...

קבוצת הפייסבוק שתמצא לכם קנאביס בחו”ל

לא תמיד קל ונוח למצוא קנאביס בטיול בחו”ל, בעיקר כשמדובר במדינות בהן החוק קפדני. בדיוק בשביל זה קמה קבוצת פייסבוק בה ניתן להיעזר באחרים שכבר מצאו ומוכנים לעזור. ויש גם בונוס נחמד: כשנגמר הטיול מחביאים חברי הקבוצה את מה שנשאר במקום סודי ומפרסמים עבור ישראלים שיבואו לאסוף.

זה קרה לכל צרכן קנאביס שטס לחופשה או נסיעת עסקים לחו”ל: בשלב כזה או אחר, לפני הטיסה או אחרי הנחיתה, עולה בראש המחשבה ‘איפה לעזאזל אני מוצא משהו לעשן’.

בחלק מהמדינות מדובר בעניין פשוט למדי שלא דורש הכנות או השקעה מעבר למינימום. בגואה, סיני, ברצלונה, מרוקו, ג’מייקה או אמסטרדם למשל – הקנאביס כבר ימצא אתכם. במקומות כמו צ’כיה, מקסיקו וקנדה, תצטרכו אולי לנסוע למרכז העיר בשעת לילה מאוחרת, לשאול חבר או איזה ברמן בפאב השכונתי ולכל הפחות לעשות מאמץ מסוים כדי להסתדר.

אבל יש מדינות בהן מציאת כיוון היא אתגר אמיתי, בעיקר אם מדובר במקום שמעולם לא ביקרתם בו קודם, או שאינו מופיע ברשימות הכיוונים בחו”ל שפרסמנו כאן וכאן.

משאירים קנאביס במקומות מסתור בחו"ל

השיטה המוכרת והנפוצה ביותר היא שימוש באתר ‘קרייגסליסט’ (קישור), שבמקור היה לוח-מודעות דרושים ונדל”ן והפך ללוח-מודעות להכל בעצם, כולל הצעות למכירת קנאביס. פשוט בוחרים במדינה/עיר בה אנו נמצאים מתוך רשימת המדינות בצד ימין, ולאחר מכן מקישים ‘weed’ בתיבת החיפוש שבצד שמאל. משם נותר רק לבחור.

אבל, עבור מי שלא רוצה לקחת סיכון שבפגישה עם גורם לא מוכר שעלול להיות זיוף במקרה הטוב או סכנה במקרה הרע, ניתן להצטרף לקבוצת פייסבוק ישראלית שזו כל מטרתה – עזרה לישראלים במציאת כיוון בחו”ל.

הכירו את קבוצת הפייסבוק ‘סאחים החוצי!‘ (קישור). כן, זה שמה, היא מונה כבר למעלה מ-6,000 חברים, וכל מטרתה – לתת טיפים לישראלים המחפשים קנאביס בחו”ל.

כל מה שצריך לעשות זה לכתוב סטטוס בקבוצה ובו שם העיר בה אתם נמצאים, גם אם ללא כל פירוט מעבר לכך. תוך זמן לא רב, במרבית המקרים, תקבלו הכוונה לסוחר מוכר בסביבה ואפילו למספרי טלפון מדויקים.

מחפשים כיוון בחו"ל

ויש כאמור גם בונוס נחמד: ישראלים ששהו במקום, רכשו קנאביס ונהנו, אך לא הספיקו לסיים את כל השקית, יחביאו את השאריות במקום מסתור ציבורי כלשהו ויפרסמו בקבוצה עבור הישראלי הראשון שיגיע וייקח.

משאירים קנאביס במקומות מסתור בחו"ל
מחפשים כיוון בחו"ל

את הקבוצה חשף בפייסבוק גדי וילצ’רסקי, המקבל מדי יום פניות מישראלים השוהים בחו”ל ומבקשים שיפרסם עבורם בקשה לעזרה. “חבר’ה בחייאת תהיו בני-אדם תשתפו את הקבוצה הזאת כמה שיותר, זאת הקבוצה לכיוונים בחו”ל,” כתב. “אז במקום שתשאלו אותי כל הזמן גדי בחייאת גדי איך אני מתארגן בגלאפגוס, גדי איפה מתארגנים בדרום מזרח ניקרגואה, פשוט תתחילו להטיס את הקבוצה הזאת”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר