מגלגל...
x

קבוצה בטלגרם מציעה קנאביס חינם לתורמים לעתירה לבג”צ

כתמיכה במהלך שעשוי להביא ללגליזציה בישראל, מציע ארגון המסחר 'המחתרת' קנאביס בחינם לכל מי שיתרום ולמי שכבר תרם לקמפיין מימון העתירה לבית המשפט העליון, שהושק בשבוע שעבר.

מנהלי ארגון “המחתרת” פירסמו בערוץ הטלגרם שלהם (כאן) הודעה מיוחדת ובה הם מציעים קנאביס בחינם לכל מי שיתרום לקמפיין בג”צ הקנאביס ההיסטורי.

כזכור בשבוע שעבר הושק קמפיין מימון חברתי באתר הדסטארט, שמטרתו לגייס את סכום הכסף הנדרש למימון עתירה ראשונה מסוגה לבית המשפט העליון שתבקש לבטל את חוקי האיסור על קנאביס בישראל.

עד כה בתוך כשבוע נאספו בדף הקמפיין (כאן) כמעט 60 אלף ש”ח מתוך 380 אלף ש”ח הנדרשים, כשנותרו עוד חמישים ימים לתום הקמפיין. לפי נהלי הקמפיין רק אם יגוייס סכום הכסף במלואו הוא ייגבה מהתורמים ויופנה לטובת הגשת העתירה.

בערוץ פרסמה “המחתרת” קישור להרשמה למבצע (כאן) וציינו כי את הקנאביס בחינם יוכלו לקבל כל מי שיציגו בפניהם קבלה על תרומה ששלחו לקמפיין.

על פי נהלי המבצע יתנו מנהלי הקבוצה גרם קנאביס אחד בחינם לכל מי שיתרום עד 100 ש”ח לקמפיין. מי שיתרום מעל 100 ש”ח יקבל 2 גרם ומי שיתרום מעל 200 ש”ח יקבל 3 גרם במתנה – וכך הלאה.

בהודעה צוין עוד כי המבצע המיוחד תקף לא רק למי שיתרום מעתה, אלא גם למי שכבר תרם עד כה.

“מאחר והמהלך הזה הוא אינו מסחרי, ואין מאחוריו לובי של חברת תרופות, המארגנים לא יכולים להציע שום תמריץ בעבור התמיכה שלכם, אבל אנחנו לעומת זאת יכולים גם יכולים,” כותבים מנהלי הארגון בהודעה. “החלטנו להציע לכל מי שיתמוך בקמפיין גיוס הכספים הזה למען הגשת העתירה לבג”ץ מלא מלא גראס וגם לא מעט חשיש.”

לדבריהם “כל מי שיתרום לקמפיין הזה וישלח לנו צילום מסך של אישור התמיכה בפרוייקט, יזכה להחזר של גרם קנאביס/חשיש במתנה על כל 100 ש”ח של תמיכה ועד סכום תמיכה בפרוייקט של 1000 ש”ח”.

נכון להיום ביטלו בתי משפט עליון ב-9 מדינות את חוקי האיסור על קנאביס על בסיס כבוד האדם וחירותו – האחרונות שבהן דרום אפריקה וגאורגיה. כעת מקווים בישראל שגם כאן תוביל העתירה לבג”צ לתוצאה דומה.

“המחתרת” היא גוף המסחר המקוון הגדול הראשון בישראל, עליו דיווחנו עוד בחודש יולי 2016.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר