קאן10: כנס קנאביס בינלאומי ייערך בתל אביב

מלון דן פנורמה ייארח בעוד כשלושה שבועות כנס קנאביס ישראלי-בינלאומי, הגדול ביותר שנערך עד כה בישראל. מומחים, יזמים, מדענים, רופאים, חקלאים וקהל המתעניינים בתרבות הקנאביס לשימוש פנאי ורפואה – יהנו מיומיים של הרצאות, הדרכות ודוכנים במסגרת האירוע.

ישראל הצליחה בשנים האחרונות לבנות לעצמה שם של ‘מעצמת קנאביס’, בעיקר בתחום המחקר והפיתוח. לאור זאת רבים בעולם מצפים לשמוע מכאן לאן מכוונים העוסקים במלאכה ומהם הפיתוחים האחרונים בתחום. כנס קנאביס חדש, הגדול ביותר שנערך עד כה בישראל, יביא את קהל העוסקים בתחום מכל העולם – חקלאים, מדענים, סטארטאפיסטים ומשקיעים – ליומיים עשירים בהרצאות, דיונים, פאנלים ותערוכת דוכנים וסדנאות.

הכנס, ‘The International Medical Cannabis Conference’, ייערך בין 11-13 לספטמבר במלון ‘דן פנורמה’ בתל אביב ויחולק לשלושה נושאים עיקריים: קנאביס מדעי-רפואי (בכירי הרופאים בישראל יציגו וידברו על מחקרים חדשים ועל הפוטנציאל של הצמח כטיפול תרופתי), קנאביס חקלאי (אגרונומים וגנטיקאים ידברו על השבחות זנים וסטנדרטיזציה של הצמח) וקנאביס טכנולוגי-מדעי (יזמים וסטארטאפיסטים שיציגו את הפיתוחים החדשים בתחום בפני משקיעים).

בכנס ישתתפו וישאו דברים מומחים בתחום מכל העולם ובראשם גם הישראלים המלווים את הענף בשנים האחרונות: פרופ’ רפאל משולם, פרופ’ שאולי לב רן, פרופ’ ראובן אור, פרופ’ לומיר האנוש, ד”ר נועם צ’כנובסקי, ד”ר דן דבוסקין ועוד רבים, לצד גורמים פוליטיים כמו ח”כ תמר זנדברג, ח”כ אמיר אוחנה, ח”כ לשעבר משה פייגלין ועוד. מומחים מהעולם ישאו דברים גם הם.

מארגנת האירוע, ‘Cann10’ מקבוצת ‘Shizim’, תקדם בכנס סטארטאפים המשתפים עמה פעולה, ביניהם חברת ‘קנאביקס’ (Cannabics) המפתחת קפסולות-קנאביס, חברת טרג’ין (Targene) העוסקת בפיתוח גנטי-צמחי של קנאביס, חברת מטהרינן (Meta-Re-Nan) המפתחת שיטות לבידוד רכיבים פעילים בקנאביס ועוד. “קאן10” כזכור היא זו שגם הפיקה את קורס הקנאביס הראשון בישראל שנערך בשיתוף עם “הטכניון”.

כרטיסי כניסה לכנסאותם ניתן לרכוש כאן – מוצעים במחירים של 585 ש”ח ליום אחד או 715 ש”ח ליומיים. מידע נוסף באתר הכנס עצמו.

גם זה בטח יעניין אותך

“הכנס הינו הכנס השנתי הראשון המיועד גם לקהילה המדעית-רפואית ואמור להיות אבן דרך בשימור מקומה של ישראל בתחום זה בעולם,” אומר יו”ר Cann10 יוסי בורנשטיין. “הכנס ידון גם בהשלכות תכנית ההסדרה שמוביל משרד הבריאות הישראלי וישמש במה למגוון דעות והצעות.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר