מגלגל...

צרכני קנאביס פשטו על שדה המפ בגלל תמונה בפייסבוק

אנגליה: שדה תמים של המפ חוקי במחוז סאסקס הפך למוקד תיירות מרכזי לאחר שתמונה שלו פורסמה בפייסבוק על ידי אדם שטען שגילה שדה קנאביס. מאות גולשים צרכני קנאביס עזבו את המחשב ורצו לכיוון השדה כדי לנסות ולהשיג מעט קנאביס טרי, קטפו את הפרחים, עישנו אותם – וקיבלו כאב ראש.

מאות גולשי פייסבוק יצאו השבוע מבתיהם לכיוון כפר במחוז סאסקס שבאנגליה, בתקווה לקטוף לעצמם מעט קנאביס טרי משדה בלתי חוקי שנחשף לאחר שגולש פירסם תמונה שלו ובה טען שהוא “גילה שדה קנאביס”.

נתנאל לוקסלי
נתנאל לוקסלי, בעל השדה: “הם יכולים לנסות לעשן כמה שהם רוצים, הם יכולים לעשות מזה מדורה, זה לא ימסטל אותם”

אחרי שקטפו את הפרחים ועישנו אותם, הבינו שמדובר בשדה של צמח קנאביס ‘המפ’ אשר משמשים לתעשייה ואינם בעלי השפעה פסיכואקטיבית.

נתנאל לוקסלי, בעליו של שדה ההמפ החוקי למהדרין שמשמש לגידול המפ לתעשייה, הגיע בשלב מסויים לאזור ומצא שתילים עקורים, ניירות גלגול זרוקים ובלאגן מסביב לשטחי הגידול.

כוחות משטרה שהגיעו למקום מצאו גם שני שקים מלאים בשתילים עקורים ובמהלך השבוע נעצרו שלושה חשודים בחשד לנסיון גניבה משדה חוקי.

גולשי פייסבוק פשטו על שדה המפ

גולשי פייסבוק פשטו על שדה המפ

“זה המפ תעשייתי שלא מכיל חומרים פסיכואקטיביים,” הסביר לוקסלי לעיתון בסאסקס. “אפשר להכין מזה דלק ורכיבים תעשייה ומהזרעים מכינים תרופות וקוסמטיקה. זה יבול מדהים ואני אשמח להיות חלק מתנועה שתפיץ את המידע החשוב על היתרונות שלו.”

“השדה גדל יפה בשלווה וללא כל בעיות עד שמישהו פירסם את התמונה בפייסבוק,” סיפר. “בכל יום הגיעו לכאן 15-20 ילדים, אבל הם יכולים לנסות לעשן כמה שהם רוצים, הם יכולים לעשות מזה מדורה, זה לא ימסטל אותם.”

כ-5% מהיבול בשדה נהרס לחלוטין בטרם הוא הגיע למקום. “הרסו לי יבול בשווי 6,000-8,000 ליש”ט,” אמר.

נתנאל לוקסלי, בעל השדה:

ראו עוד:
קנאביס המפ – לא מה שחשבתם
הכפר עם תוחלת החיים הארוכה בעולם – ניזון מקנאביס
בריטניה: 100,000 חתימות הכריחו את הפרלמנט לדון בלגליזציה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר