"צריכה להתבייש": עיתונאי הפלילים נגד עו"ד ששחררה סוחר קנאביס

עורכת הדין אורית חיון, המייצגת נפגעים של חוקי הקנאביס, פרסמה סטטוס בו התגאתה על שחרור של סוחר טלגראס שנתפס על ידי המשטרה. עיתונאי הפלילים בוקי נאה קבע שהיא צריכה להתבייש ועורר דיון בפייסבוק.

עו"ד אורית חיון, הנוהגת לייצג נאשמים בעבירות קנאביס וצוטטה בעבר גם כאן במגזין, סופגת ביקורת מעיתונאי הפלילים המוכר בוקי נאה.

נאה, שהוא אחד העיתונאים המזוהים ביותר עם תחום הפלילים בישראל ואף מתפרנס בין השאר מסיורים שהוא מקיים במתחמי פשיעה ועולם תחתון בתל אביב, לא אהב סטטוס שפרסמה עו"ד חיון בו התגאתה על שחרור של סוחר קנאביס מ'טלגראס'.

"צעיר בן 18 אשר נחשד בביצוע למעלה מאלף עסקאות סחר בסם באמצעות הטלגראס, שוחרר ממעצר ויעשה את החג בבית עם הוריו, אין הרגשה נפלאה מזו," כתבה עו"ד חיון בפייסבוק לאחר ההודעה על שחרורו של הלקוח שלה. "גם אם נאלצתי לדחות את החג עד שעה מאוחרת זו, היה שווה."

בתגובה לסטטוס, שזכה לעשרות הודעות תמיכה, פירסם העיתונאי את הדברים בדף הפייסבוק העסקי שלו ובצמוד לכך הוסיף ביקורת נגד גאוותה של עורכת הדין.

"כמה צינית ונוראית יכולה להיות עורכת דין שפרסמה כזה פוסט מתגאה בפיסבוק," כתב נאה. "במקום להתבייש בשקט ולהרגיע את יסורי המצפון היא עושה מזה חגיגה. אולי הכי טוב שהיא גם תיקח את הברנש הזה אליה הביתה לארוחת חג עם הילדים שלה כדי שתהיה להם דוגמא אישית."

עו"ד חיון השיבה בקצרה:


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט