צפו: שוטרי מג”ב חשפו שדה עם 103 שתילי קנאביס

שוטרי מג”ב מרכז חשפו שדה באזור גבעת כ”ח בו אותרו 103 שתילים של קנאביס. שני תושבי תל אביב ומושב רינתיה נעצרו לאחר שהגיעו למקום על מנת להשקות את השתילים. בחקירתם הכחישו את המיוחס להם. צפו בתיעוד מהשטח

שני תושבי המרכז, כבני 30 ו – 31, נעצרו בתחילת השבוע בחשד לגידול סמים. השניים נעצרו לאחר שנצפו בשדה של מושב באזור פתח תקווה בו אותרו 103 שתילים קנאביס.

שדה קנאביס

בעקבות מידע שהתקבל על גידול קנאביס באזור מושב גבעת כ”ח, דרומית – מזרחית לפתח תקווה, ביצעו בלשי היחידה המרכזית של מג”ב מרכז תצפיות על שטח פתוח באזור בו נמצאו עשרות רבות של שתילי מריחואנה. “כל כמה ימים הגיע למקום מישהו על מנת להשקות ולטפל בשתילים”, סיפר בשיחה ראש משרד חקירות ובילוש בימ”ר מג”ב מרכז, רב פקד שגיא מזרחי. “ביום ראשון, סביבות השעה אחת בצהריים זהינו טרקטורון עם שני חשודים שהגיע למקום. אחד מהם ירד עם ג’ריקנים גדולים עם דשן והתחיל להשקות את השתילים”.

צפו בוידאו שצילמה המשטרה:

גם זה בטח יעניין אותך

בשלב זה הכוחות טרם חשפו את עצמם והמשיכו לתצפת על החשוד ותיעדו אותו מטפל בשתילים. “אחרי שתיעדנו אותו ביצענו את המעצר”, סיפר רפ”ק מזרחי. נשארנו במקום, ואחרי כמה דקות הגיע נהג הטרקטור על מנת לאסוף את החשוד הראשון – ועצרנו גם את הנהג”.

השניים, תושבי תל אביב ומושב רינתיה, הכחישו את החשדות המיוחסים להם וטענו כי בסך הכל טיילו באזור וסיפקו הסברים שונים. החשודים, בעלי עבר פלילי, הובאו לבית משפט השלום בפתח תקווה, שם הוארך מעצרם עד ליום רביעי השבוע.

הכתבה פורסמה באתר Local.

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר