צפו: קמפיין חדש לגידול מריחואנה בחוץ

עד לפני כמה עשורים עוד היו בארה”ב שדות המריחואנה פרושים באין מפריע תחת כיפת השמיים, אך בעקבות המלחמה בסמים הוגלו הצמחים התמימים אל חדרי חדרים. המותג Sungrown מנסה כעת להחזיר את הצמחים (והמגדלים) בחזרה אל אור השמש


“תתארו לכם עולם יפה, יותר ירוק ממה שהוא ככה”. שלמה ארצי יסלח לנו על הפראפרזה המתארת בדיוק את מה שהיה בכדור שלנו, בארה”ב ליתר דיוק, בשנות השישים המאוחרות והשבעים המוקדמות – תקופת ילדי הפרחים:

וודסטוק, אהבה חופשית, וכל מה שיפה וטוב בעולם, עטוף בעטיפה ירוקה וריחנית של שדות גידול מריחואנה חופשיים ואינסופיים. סטייל ברוך בורא פרי האדמה.

מאור השמש לחדרי חדרים

הארבור סייד
Harborside

בתשובה לשאלה הישראלית “מה קרה? מלחמה?” – התשובה היא כן. מלחמת החורמה שהכריז המין האנושי (בעיקר מנהיגים מושחתים ואינטרסנטים כאלה ואחרים) על המריחואנה, גדעה את היופי הירוק והכריחה את המגדלים להתחבא בצילם של העצים, שם היו מוגנים מעיניהם של המסוקים של הרשות ללוחמה בסמים האמריקאית (DEA). בצל העצים איבדו המגדלים את הדבר החשוב ביותר: אור השמש. כך ירדה איכות היבולים ובעיקר ירדה איכותה של התרופה שמהווה הקנאביס עבור רבים.

את הסרטון יצר מרכז הבריאות ‘הארבורסייד’ כפרסומת אנימציה צבעונית ואינפורמטיבית לקמפיין רפואי ואקולוגי חדש בו הוא לוקח חלק, אשר נועד לקדם את המודעות לחשיבותו של הגידול תחת השמש, ולתועלת שלו הן לבני האדם והן לכדור הארץ.

הסרטון מסביר בפירוט מדוע עדיף לכולנו לגדל תחת השמש, ובנוסף תוכלו לקנא מעט בתושבי קליפורניה שיצביעו בקרוב בעד הלגליזציה במשאל העם על הצעות החוק שתעלנה מתחילת השנה הבאה ועד סוף 2016.

תודה למועצה לשינוי התודעה על תרגום הסרטון.

ראו עוד:
חכם בשמש: קוצרים קנאביס ישראלי בשטח
הומבולדט, קליפורניה – ברוכים הבאים לארץ המריחואנה
קליפורניה: קנאביס רפואי חינם לנזקקים

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר