צפו: צ'יץ' וצ'ונג ב"רוקדים עם כוכבים"

מה קורה כשסטלן בן 76 מנסה לרקוד? צ'יץ' מרטין הגיע לאולפן "רוקדים עם כוכבים" כדי לצפות בקולגה טומי צ'ונג מפזז על רחבת הריקודים ומוכיח שעם קצת מריחואנה גם בגילו אפשר לרקוד בכל הכח

טומי צ'ונג, כנראה הסטלן המפורסם בעולם, שמוכר בעיקר מהופעותיו הבלתי נשכחות בסדרת סרטי צ'יץ' וצ'ונג ומתפקידו כ'ליאו' בסדרה "מופע שנות ה-70", מפזז בימים אלו על רחבת הריקודים של התכנית "רוקדים עם כוכבים" בארה"ב.

צ'ונג, בן 76, שרק לאחרונה החלים מסרטן הערמונית בזכות השימוש בשמן קנאביס, מוכיח על הבמה כי גם בגילו המתקדם הוא מצליח לשמור על כושר לא רע בכלל.

"אני רוצה להיות נער הפוסטר של קהילת המריחואנה," אמר צ'ונג בראיון למגזין TIME לקראת שידור התכנית. "אני רוצה שאנשים יצביעו עליי ויגידו 'תראו אותו! בן 76, בריא, רוקד, יש לו אשה יפה והוא מעשן מריחואנה לבריאותו. זה מעבר לנצחון בתחרות – זה כדי באמת להראות לאנשים את היתרונות של הצמח המופלא הזה."

צוות התכנית אסר על צ'ונג להופיע במהלכה עם אביזרים שירמזו לקנאביס כמו עלי מריחואנה או באנג ולכן בחר צ'ונג להופיע כשהוא לבוש ירוק וזוגתו לריקודים פטה מורגטרויד מחופשת למה שנראה קצת כמו פרח קנאביס.

השניים רקדו לצלילי Drop it like it's hot של סנופ דוג – בגרסת הצ'ה צ'ה צ'ה, כשבמהלך הצילומים ישב על הבמה גם הקולגה צ'יץ' מרטין.

צפו בביצוע המושלם:

צ'יץ' וצ'ונג הוציאו בשנה שעברה סרט מצוייר חדש ובימים אלו – אחרי 30 שנה – מתכוננים השניים לצילומי סרט נוסף בסדרת הקאלט.

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט