צפו: פוצץ ערב “יעל גרמן מדברת על לגליזציה”

שרת הבריאות לשעבר התארחה למפגש בפאב “הגילדה” בתל אביב אך התקשתה להתייחס לנושא הלגליזציה ואף סירבה לענות לשאלות של ד”ר ברקת שיף. בין השאר אמרה גרמן כי “מזל שיש את חברת שראל” ואף תמכה במדיניות יו”ר מפלגתה כנגד צרכני הקנאביס.

מועד הבחירות קרב ובא ועושה רושם שכל פוליטיקאי עושה את מרב המאמצים בכדי לנצל כל במה אפשרית ולהגיע לכמה שיותר קהל. ביום ראשון האחרון הייתה זו שרת הבריאות לשעבר, יעל גרמן, שהתארחה בערב מיוחד במסגרת מפגשי Think&drink Different הנערכים מידי שבוע בגילדה-בר בתל אביב.

מארגני האירוע הצליחו למשוך למקום לא מעט סקרנים בזכות הכותרת שהעניקו למפגש: “יעל גרמן מדברת על לגליזציה, השינויים במשרד הבריאות והבחירות הקרובות”. בפועל זכו הנוכחים לשמוע במשך דקות ארוכות את שרת הבריאות לשעבר מתנגחת באוכלוסייה החרדית ומפריחה הצהרות בנוגע לשחתיתות השלטונית – אך אף לא אזכור אחד בנוגע ללגליזציה.

כאשר יו”ר מפלגת עלה ירוק, אורן ליבוביץ’, שאל את גרמן בנוגע לקשר הבעייתי הקיים בין מפלגת “יש עתיד” לחברת התרופות הישראלית “טבע” היא מיד התנערה מהנושא וטענה שהיא באופן אישי מעולם לא הכירה אותו ואיננה יודעת מי הוא.

לגבי השליטה האבסולוטית שעמדה חברת “שראל” לקבל על שוק הקנאביס הרפואי בארץ הגיבה השרה לשעבר ואמרה כי: “מזל שיש לנו את חברת שראל”. גם על שאלת הלגליזציה לא הצליחה גרמן להביא תשובה עניינית ופשוט אמרה במונוטוניות “יו”ר המפלגה שלנו, יאיר לפיד, הוא נגד לגליזציה, הוא בא ואמר את זה”.

לקראת סוף הדיון ביקשה גם מספר 2 במפלגת עלה ירוק, ד”ר ברקת שיף להציג בפני שרת הבריאות לשעבר מספר שאלות אולם בשלב זה כבר קץ סבלנותה של גרמן והיא פשוט סירבה להמשיך ולהתייחס לנושא.

ראו גם:
עלה ירוק הורחקה מפרוייקט “בוחרים חדשים”
יעל גרמן: “מפלגת יש עתיד נגד לגליזציה”
יעל גרמן: “רוני גמזו צודק – קנאביס זה פלסיבו”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר