טוען...

צפו: סיכום 2014 – שנת הקנאביס הגדולה

כוכבי הדגל ממשיכים להיצבע בירוק, הממשל בארה”ב מכריז שאלכוהול מזיק יותר מקנאביס ובצד השני של העולם שדות ירוקים עולים בלהבות. שנה מטורפת, שנה ירוקה.

2014 הייתה שנה יוצאת מן הכלל בתחום הקנאביס: עוד ועוד מדינות מתכננות לגליזציה במבטים עורגים לעבר רווחי המס האדירים מקנאביס חוקי והמדינות שכבר עברו את שלב החקיקה סופרות את הדולרים בחיוך רחב. הקנאביס הוכיח עצמו ככלי כלכלי חזק ביותר ובקליפורניה תוכלו אפילו לקבל ג’וינט נחמד אם תחליטו לתרום אוכל ובגדים לחסרי-בית.

קמפיין Give&Toke למען חסרי הבית בקליפורניה
קמפיין Give&Toke למען חסרי הבית בקליפורניה

מלבד הליכי החקיקה עצמם, חל בשנה האחרונה שינוי חיובי בהלך הרוח הכללי בעולם כלפי הקנאביס. פרסומות ירוקות מצולמות לערוצי הטלוויזיה השונים, סרטונים המשבחים את הקנאביס מציפים את יוטיוב וציון דרך משמעותי ביותר בלחימה למען החופש נכבש בהכרזתו של אובמה שהודיע כבל עם ועדה כי “אלכוהול מסוכן יותר ממריחואנה”.

לעומת זאת, בצד השני של העולם, ארגון דאע”ש, שדווקא לא מתמקד בסלחנות וקבלה, הצית בסוריה עשרות טונות של קנאביס כחלק ממסע צלב דתי. אז מה הולך עם העולם שלנו?

בקיצור, זו הייתה שנה גדולה ומעניינת, מלאת התפתחויות טובות ודברי חופש. לנו נשאר רק לקוות שהטוב עוד לפנינו ושדווקא 2015 תיחרט לנצח בהיסטוריה כשנת הלגליזציה הירוקה של ישראל ועד אז, ננסה לפחות להשיג גרין קארד.

תודה למועצה לשינוי התודעה על תרגום הסרטון.

ראו עוד:
סיכום שנה: 10 הכתבות הנקראות ביותר של 2014
אובמה הפסיד, הקנאביס ניצח: סיכום בחירות 2014 בארה”ב
עשרת מחקרי הקנאביס הבולטים של 2014

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר