מגלגל...

צפו: סוחרי המריחואנה של לונדון מדברים

סוחרי הקנאביס של לונדון מתראיינים לחדשות ‘סקיי ניוז’, מספרים על המקצוע המעניין וקוראים ללגליזציה של מריחואנה.

“סוחרי הסמים בלונדון מוכרים קנאביס לילדים בבית ספר יסודי,” דיווחה רשת החדשות האנגלית ‘סקיי ניוז’, בעקבות פרסום פרטי חקירה מיוחדת שנערכה על ידי המשטרה הלונדונית.

סוחר מריחואנה לונדון

על פי הדיווח, מנהיג כנופיית סמים הפועלת בדרום לונדון סיפר שהוא מעסיק למעלה משלושים אנשים כדי להפעיל שלושה מפעלים שמספקים את מריחואנה לתושבי ותיירי בירת אנגליה. עוד הוא סיפר כי הוא ושותפיו אף מייצאים קנאביס איכותי למדינות שכנות, בין השאר את הזן הייחודי “גבינה אנגלית” – היישר לאמסטרדם, גרמניה ואוסטריה.

הוא צולם בחדשות סקיי ניוז, תחת עילום שם וטשטוש הזהות, ושם הוא אמר שסחר הקנאביס בבריטניה היום הוא “הגדול ביותר שהוא אי פעם היה”, והוסיף שהכנופיה שלו מוכרת לאנשים מכל מקום, מעמד או עבודה.

“יש רופאים, שוטרים, שדלנים, מורים, נהגי אוטובוס, ילדים קטנים, תלמידי בית ספר, אפילו תלמידי בית ספר יסודי”, סיפר.

צפו בדיווח:

“יש לנו זן של קנאביס שנקרא גבינה אנגלית. זה נוצר כאן. באמסטרדם אין להם את זה ולמרות שניסו לייצר אותו בעצמם הם פשוט לא יכולים כי זה מה שאנחנו מכינים וזה מה שהם רוצים,” אמר.

על אף שהוא עצמו לא הודה במכירת קנאביס לילדים, אמר מנהיג הכנופיה שהדילרים שלו עושים את העבודה בשבילו וסיפר שאפילו ילדים בבית ספר יסודי קונים מריחואנה באופן חופשי.

כשנשאל האם אינו מרגיש רע למכור קנאביס לילדים, אמר כי השימוש הנפוץ במריחואנה בקרב קטינים נגרם בגלל סיבות תרבותיות כמו מפורסמים המשבחים את השימוש בקנאביס. כדוגמה הוא הביא את מיילי סיירוס, שהתבטאה בעבר מספר פעמים בעד שימוש בצמח.

“אני מאשים את הטלויזיה, התקשורת, הראפ, יו-טיוב,” אמר. “כמו שמיילי סיירוס בטלויזיה זה דבר שכיח – הצעירים רואים את זה בתור דבר שמגניב לעשות”.

“במקום לשתות לשוכרה הם התחילו לעשן מריחואנה,” אמר.

סוחר מריחואנה לונדון

בקריאה להקלה על צרכני הקנאביס והחוקים הנוקשים, הוא הוסיף: “זה צריך להיות חוקי כדי שלא נצטרך להסתתר ולהסתיר את מה שאנחנו עושים. אם תסתכל על לוס אנג’לס וקליפורניה ואיך שהם הכניסו את הקנאביס לחוק, תראה ששיעור הפשיעה ירד וזה מקום הרבה יותר רגוע עכשיו.”

ראש יחידת השוטרים של משטרת המטרופולין של לונדון, סטיב רודהאוס, הודה שהסחר בקנאביס נשאר עדיין “בעיה רצינית ברחובות העיר”.

הוא אמר לסקיי ניוז: “אנחנו מבצעים אלפי חיפושים בבתים בכל שנה בלונדון. אנחנו עוצרים ומגישים כתבי אישום נגד מאות אנשים בגין הפשע הזה.”

השר למניעת הפשיעה, השר נורמן בייקר אמר: “אנחנו נחושים להביא את הכנופיות הפושעות שסוחרות בקנאביס למפגש עם הצדק.”

ראו גם: אנגליה: מעשנים מריחואנה בפומבי – במחאה על חוקי ההפללה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר