צפו: מעבירים ג’וינט בדיון בכנסת

פעיל הלגליזציה הראשון בישראל ממשיך במסורת ארוכת השנים: במהלך דיון בועדת הבריאות של הכנסת העביר שלומי סנדק ג’וינט מגולגל לחולה קרוהן שסיפר על מצוקתו. “אם זה יעזור להביא את הנושא לדיון, עשיתי את שלי,” אמר.

שלומי סנדק, פעיל הלגליזציה הותיק והראשון בישראל, ידוע בתעלולים שעשה לחברי כנסת ונציגי ציבור במהלך השנים – תעלולים שהצליחו להביא את הנושא החשוב לדיון בתקשורת המיינסטרים, הנוהגת להתעלם.

“אם זה מה שיעזור להביא את הנושא לדיון תקשורתי, אז עשיתי את שלי,” אמר היום לאחר דיון בועדת הבריאות במהלכו שלף ג’וינט אל מול המצלמות.

צפו בשלומי מעביר ג’וינט בדיון בכנסת:

האירוע התרחש כאמור במהלך דיון בועדת הבריאות של הכנסת – שהתכנסה לראשונה בראשותו של היו”ר החדש ח”כ אלי אלאלוף. אלאלוף, שבתחילת הדיון הביע התנגדות מוחלטת לעצם דיון בנושא, שינה דעתו ובסוף הדיון אמר כי “לא ידענו שזה ככה, עכשיו אני מבין מה ינון מגל התכוון.”

כותרת נוספת מהדיון היתה של מנכ”ל משרד הבריאות פרופ’ ארנון אפק, שמסר כי בקרוב ייפתח קורס קנאביס רפואי ראשון מסוגו לרופאי משפחה, שלאחריו יורשו אותם רופאים לספק רשיונות קנאביס רפואי ללא צורך באישור פרטני של משרד הבריאות.

זאת כאמור אינה הפעם הראשונה בה סנדק עושה כותרות עם ג’וינט בכנסת. בדיוק בשנה שעברה עישן סנדק ג’וינט בכנסת במסגרת פעילות לקראת עצרת הקנאביס בכיכר רבין.

ראו עוד:
איך לגלגל ג’וינט
סת’ רוגן מסביר: איך להכין ג’וינט בצורת צלב

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר