צפו: ליידי גאגא מעשנת ג'וינט שנזרק אליה בהופעה חיה

צופים בהופעה של ליידי גאגא באמסטרדם זרקו ג'וינט אל הבמה. ליידי גאגא לא התבלבלה, הדליקה את הג'וינט ופצחה בנאום על סגולותיה של המריחואנה.

הזמרת צולמה בטלפון נייד על ידי אחד מהצופים בהופעתה באמסטרדם השבוע, כשהיא מעשנת ג'וינט ענק שנזרק לעברה מהקהל. הליידי נראתה בוחנת בתשומת לב את הפריטים שנזרקו אליה, בהם חפיסת סיגריות אותה דחתה בשאט נפש, לפני שהרימה את הג'וינט וביקשה לבדוק "האם הוא אמיתי".

לאחר שאישרה כי אכן מדובר במריחואנה, גאגא הדליקה את הג'וינט לקול תשואות הקהל, שאפה כמה שאיפות וזרקה אותו חזרה אליהם. "זה לא מספיק בשביל למסטל אותי," השיבה ליידי גאגא לאלו שזרקו את הג'וינט.

קיראו עוד: רשימת 50 משתמשי המריחואנה המשפיעים ביותר בעולם
קיראו עוד: מפורסמים על סמים – ציטוטים ותמונות

לקראת סוף ההופעה צולמה הכוכבת כשהיא לובשת חולצה עם הדפס של עלי קנאביס ומדברת על ה"אני מאמין" שלה בכל הקשור למריחואנה: "כולם אומרים שזה סם, אבל עבורי זה כמו סמל השלום החדש. זה אומר פשוט שכולם צריכים לקחת נשימה. כן, קנאביס חופשי. חופש!"

גאגא אף סיפרה שהיא שואפת להיפגש עם הנשיא אובמה ולשכנע אותו להפוך את המריחואנה לחוקית, ואפילו תתראיין על כך לאופרה ווינפרי ביום למחרת. "זה שינה לי את החיים ועזר לי להפחית בשתיית אלכוהול", אמרה. "זו היתה חוויה רוחנית עבורי ועבור המוזיקה שלי".

קיראו עוד: אלכוהול או קנאביס – אולי הגיע הזמן להחליף תחביב?

צפו בליידי גאגא מעשנת ג'וינט במהלך הופעתה באמסטרדם:


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט