צפו: השקרים של שרת הבריאות יעל גרמן

שרת הבריאות יעל גרמן הבטיחה בחודשים האחרונים דברים רבים. כעת היא מסרבת מלעמוד בהבטחותיה ופועלת להפלת חוק הקנאביס הרפואי שהגיש ח”כ משה פייגלין. צפו בהצגה.

מי אמרה את הדברים הבאים: “חייבים להקל ככל האפשר על אנשים שסובלים וזקוקים למריחואנה רפואית”; “אני כאן כדי לשרת”; “נעשה כל מה שנוכל כדי להקל”; נפתח את ההתוויות כך שכל רופא יוכל לתת מרשם”; “נעבור את תקופת המעבר עד שהמחוקק יאמר את דברו”?

סרטון חדש שפורסם אמש מציג את הבטחותיה של שרת הבריאות יעל גרמן, אותן הפרה השבוע, כשפעלה להפלת חוק הקנאביס הרפואי החדש שעתיד לעלות להצבעה ביום א’ הקרוב (20.10).

צפו:

גרמן, אשר הבטיחה מאז שנכנסה לתפקידה שתעשה ככל שביכולתה על מנת לעזור לחולים ולכואבים, וטענה ש”אין בישראל אפילו חולה אחד שזקוק לקנאביס ואינו מקבל” (ראו כאן), הצליחה לעורר את זעם הציבור, זאת לאחר שנודע כי היא פועלת מאחורי הקלעים כדי להפיל את החוק החדש שהגיש ח”כ משה פייגלין.

על אף שבסרטון ניתן לראות בבירור כיצד השרה מבטיחה כי היא תפעל לכך שכל רופא יוכל לספק אישור לשימוש בקנאביס רפואי, גרמן הצליחה לשכנע את השרים גדעון סער, אורי אורבך ואורי אריאל – שכבר אישרו הסכמתם לחוק החדש – לסגת מההסכמה שנתנו ולהצביע ביום ראשון נגד החוק.

אלו הן כתובות האימייל של השרים, אתם מוזמנים לפנות אליהם דרכן, דרך העצומה כאן וכן דרך דפי הפייסבוק שלהם.

גלעד ארדן – [email protected]
יצחק אהרונוביץ’ – [email protected]
אורי אורבך – [email protected]
אורי אריאל – [email protected]
ציפי לבני – [email protected]
לימור לבנת – [email protected]
סופה לנדבר – [email protected]
יאיר לפיד – [email protected]
גדעון סער – [email protected]
יעקב פרי – [email protected]
יאיר שמיר – [email protected]
יובל שטייניץ – [email protected]

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר