מגלגל...

צפו: גנה וצ’בורשקה מעשנים גראס

גנה וצ’בורשקה, שתי דמויות חביבות מסדרת ספרים וסרטי אנימציה שלימדו דורות של ילדים ברוסיה איך להתנהג יפה, מופיעים בסרטון פארודי במהלכו צ’בורשקה מעשן את הגראס של גנה. צפו בסרטון הקצר (כתוביות בעברית):

גנה, קרוקודיל בן 50, וצ’בורשקה, יצור דמיוני חביב, קטן ובעל פרווה, הם שתי דמויות ספרותיות וגיבוריהם של סדרת ספרים וסרטי אנימציה רוסיים קלאסיים מאת אדוארד אוספנסקי, שפורסמה לראשונה בשנת 1956. צ’בורשקה מפורסם בכל רוסיה וברית המועצות ואף נבחר לקמע הרשמי של קבוצת האולימפיאדה באולימפיאדת הקיץ ביוון -2004. כמו כן, הוא אחת מדמויות האנימציה עליהן כתובות רוב הבדיחות הרוסיות.

גנה וצ'בורשקה המקוריים
גנה וצ’בורשקה המקוריים

בין השנים 1969 ו–1983 נעשו ארבעה סרטי אנימציה קצרים בכיכובם של צ’בורשקה וגנה. ארבעת הסרטונים הללו הפכו את החיה-מזן-לא-מוגדר-זו לסוג של מיקי-מאוס רוסי. יענו, קמע לאנימציה המקומית. מלבד ברית המועצות לשעבר נהנית הדמות מפופולריות גם ביפן, שם הוקרנו הסרטים ב-15 בתי קולנוע ועל פי הערכות, כ-700,000 יפנים ראו את סרטיו בתקופה שבין קיץ 2001 לאביב 2002.

בסרטים המצויירים מלמדות שתי הדמויות החביבות את הילדים הצופים על ערכי נתינה, כנות ואחווה, אך יוצר מוכשר הכין גרסת פארודיה של הסרט, ובה צ’בורשקה מעשן את הגראס של גנה, נבהל שמא הקרוקודיל המבוגר יגלה שכך עשה ונכנס לפאניקה קצרה המוכרת לחלק ממעשני הקנאביס.

ועכשיו גם בתרגום לעברית:

https://www.youtube.com/watch?v=hcf9lDwE0lo

גם זה בטח יעניין אותך

ראו עוד: סדרות אנימציה וקנאביס
ראו עוד: “הפרח” – סרטון אנימציה שמסביר את האבסורד שבחוקי האיסור

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר