צפו: איך להכין באנג זכוכית ביתי מבקבוק קוקה-קולה

מדריך להכנת באנג זכוכית מעולה בעבודה פשוטה ובזיל הזול!

רבים מעדיפים את חווית העישון מבאנג זכוכית על פני עישון מבאנג פלסטיק. נכון להיום עדיין יש מדינות שאוסרות על מכירת באנגים ולכן אנשים נאלצים למצוא אלטרנטיבות כמו הזמנה מאתרים בחו”ל המחייבת כמובן החזקת אצבעות בתקווה שלא יעשו בעיות במכס. לחילופין אפשר לשנס מותניים ולאמץ תחביב כיפי ופרודקטיבי – הכנת באנגים מזכוכית!

היתרון הנוסף שיש להכנת באנג זכוכית בבית על פני רכישת מכשיר ברשת הוא שבסופו של דבר, בינינו, הוא כנראה ישבר מתישהו. כשיש לך את הידע להכין באנג חדש תוך כמה דקות, זה כבר לא יהיה כזה מבאס בפעם הבאה שהחבר ישלח יד להחזיר את השלט ובטעות יפיל את הבאנג החדש שיתנפץ לו על הרצפה…

צפו בסרטון ההדרכה – איך להכין באנג זכוכית בבית:

מצרכים

  • בקבוק זכוכית (בקבוק קוקה-קולה או ואזה או כלי זכוכית כלשהו שלדעתכם יכול להתאים)
  • מבחנה (עדיף מזכוכית ממש לא חובה)
  • מקדחה עם ראש יהלום (לא יותר מ-20$ – 30$ דולר באמזון)
  • דבק איפוקסי או סיליקון
  • מסכת פנים או משקפי שמש (לזהירים)

אופן ההכנה

1. הצמידו את המבחנה לבקבוק זכוכית וסמנו היכן אתם רוצים לבצע את הקידוח

גם זה בטח יעניין אותך
בודקים
בודקים
ומסמנים
ומסמנים

2. התחילו לקדוח בזווית הרצויה. יש הנוהגים לבצע את הקידוח מתחת לזרם מים על-מנת לקרר את החיכוך ולמנוע התחממות של ראש המקדחה. כשאתם קרובים לחדור את הזכוכית שימו לב שהבקבוק לא נסדק. במידה ואתם משתמשים בכלי זכוכית יפה ואתם מרגישים שהמקדחה עשויה לזוז לכם מהמקום כדאי שתכסו את האזור בנייר דבק.

...

3. לאחר שחדרתם את הזכוכית, החלק המסוכן מאחוריכם והחלק המשעמם מתחיל: הרחיבו את החור בעזרת ראש המקדחה עד שתגיעו לקוטר הרצוי. ככל שהמבחנה עבה יותר, כך השלב הזה יקח יותר זמן. אם אתם מרגישים שהמקדחה מתחממת יתר על המידה הניחו לה ל-5-10 דקות.

...

4. הכניסו את המבחנה בחור ובעזרת הסיליקון הדביקו אותה בצורה הרצויה. הניחו לה להתייבש כראוי (עדיף לפחות 24 שעות בכדי למנוע שאיפה של אדים מהדבק). יש המוותרים על שלב ההדבקה עם סיליקון ומשתמשים במכשיר בצורה כזו שניתן להרים את המבחנה במהלך השאיפה ולנצל את החור ל”צ’וק” – אבל לשם כך חשוב מאוד שהחור יהיה בדיוק בגודל הנכון בשביל למנוע בריחה של אוויר. שיטפו היטב את הבאנג כמה פעמים לפני השימוש!

המתינו לייבוש החומר
המתינו לייבוש החומר

והתוצאה:

באנג זכוכית לתפארת!
באנג זכוכית לתפארת!
אפשר להכניס מראש מבחנה מתפרקת
אפשר להכניס מראש מבחנה מתפרקת

ראו עוד: עשה זאת בעצמך: מדפסת באנגים תלת-מימד
ראו עוד: דרך צלחה: 6 טיפים לנאשמים בהחזקת מריחואנה ברכב

תודה ל-marcusclarkus מהפורום של Grasscity.
תודה ל-swigpipes617 על הסרטון המקורי.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר