פרנויה: צעירים הסגירו עצמם למשטרה בטלפון – בטעות

2 צעירים שניסו להבריח 9 ק”ג של מריחואנה מלאס וגאס למונטנה, ארה”ב, לקו כנראה בהתקף פרנויה במהלכו חשבו שהם תחת מעקב משטרתי, והסגירו את עצמם בשיחת טלפון. “אנחנו שני הטמבלים שנתפסו בניסיון להבריח כמה דברים בגבול,” אמר אחד מהם למוקדן ההמום שענה לשיחה.

לילנד איילה (Leland Ayala-Doliente) והולנד סווארד (Holland Sward) שני צעירים אמריקאיים שניסו להבריח 9 ק”ג של מריחואנה מלאס וגאס למונטנה, ארה”ב, סבלו מפרנויה לאחר שצרכו בעצמם כמות גדולה מהחומר, והסגירו עצמם לכוחות המשטרה בשיחת טלפון, כך על פי הדיווח.

“אנחנו שני הטמבלים שנתפסו”

שני הצעירים היו בדרכם מלאס וגאס שבנוואדה, ארה”ב, ועשו את דרכם צפונה למדינת מונטנה, בניסיון להבריח 9 ק”ג של מריחואנה שהוסתרה במספר שקיות ברכבם.

במהלך המסע השניים ככל הנראה צרכו כמות גדולה של מריחואנה, וסבלו מהתקף פרנויה, שהביא אותם למחשבה שכוחות משטרה סמויים עוקבים אחריהם. בפחדם, החליטו השניים להסגיר עצמם למשטרה בשיחת טלפון.

האזינו לשיחה:

שני הצעירים, שהיו בטוחים כי שוטרים סמויים רבים חגים סביבם במכוניות אזרחיות, החליטו לחנות בתחנת דלק במדינת איידהו ולהתקשר למוקד החירום של המשטרה – בכדי לבקש שיפסיקו עם המשחקים ויבואו לעצור אותם.

“אנחנו שני הטמבלים שנתפסו בניסיון להבריח דברים דרך הגבול, ועכשיו השוטרים שלך נוסעים סביבנו במעגלים,” אמר דולנטי לשוטר ההמום שענה לשיחה, “אני מבקש שתסיימו עם זה ונתקדם הלאה.”

9 ק"ג של מריחואנה | צילום: 'אידהו ניוז'
ברכבם של השניים נמצאו 9 ק”ג של מריחואנה | צילום: ‘אידהו ניוז’

לאורך השיחה שיתף מוקדן המשטרה פעולה עם השניים, קיבל מהם את הכתובת בה הם נמצאים וכמובן וידא שהם אינם נושאים נשק. הוא הבטיח להם כי ניידת סיור תגיע למקום במהרה, ולאחר שהיא הגיעה השניים התלוו לשוטרים והסכימו למעצרם באופן שקט ורגוע.

ראו עוד:
עלייה חדה במעצר צרכני קנאביס באינטרנט
צעירה נעצרה ונלקחה לחקירה – בגלל 250 גרם חובזה
שוטרים פשטו על בית פנסיונר – בגלל במיה

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר